2733
2739
عنوان

برنامه های دونفری با شوهر

513 بازدید | 21 پست

خانما برای نزدیک شدن و صمیمیت ارتباط با شوهرتون چه برنامه های دونفری میزارید پیشنهاد بدین مثلا به شوهرم گفتم یک شب درهفته بریم حرم و جمعه ها بریم پیاده روی

خدایا عاقبت به خیرم کن .به امید روزیکه تیکر بارداری فعال کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیچی مثلا الان رفت بیرون گفت ک ۳میاد نهار بخوریم یکم استراحت غروب بریم خرید واس خونه یا میریم جاهای دیدنی شهرمون پارک و قهوه خونه و اینا 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2728

کسی پیشنهاد داد منم لایک کن

یک دختر شجاع، یک مبارز واقعی با تعداد دفعات شکست هاش سنجیده نمی شه، بلکه با تعداد دفعاتی که دوباره شروع می کنه سنجیده می شه . من یک دختر تکواندوکارم و به تکواندوکار بودنم افتخار میکنم 💚

ماهواره اینستا تلگرام نداریم

قدیما دستگاه بازی گیم بود اراونا خریدیم دونفری مسابقه فوتبال وماشین میدیم یا شطرنجی منچ بازی میکنیم هرچی سرگرممون کنه

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه

ما هرشب پیاده روی داریم تابستون دوچرخه سواری 

سینما و تئاتر خیلی دوست داریم حتما میریم 

بازی زیاد داریم و یکسر پس اس به راهه 😂😂😂

دوتایی جدول حل میکنیم ...و فوتبال و والیبالم باشه کل کل داریم😂😂😁

2738

سینما میریم اگه فیلم خوبی باشه

هفته ای یبارم بیرون میریم بگردیم

۳باراینام شام میریم

مادرشوهرایی که عروستون شکنجه میدین اذیت میکنین میگین حرف حرف شماست وفکرمیکنین کاری باهاش ندارین یادتون نره اونام خدادارن عدالت خداهم هست ازخدابترسین😭☹😕شبا باگریه میخوابم ازاشکهایم که بخدا گلایه میکنن وامانتن بترس خواهرشوهرای عزیزلطفا توقعتون ازبرادر متاهل کم کنین بخدااون مسئول خرج وهدیه ومناسب وکمک وقرض تووبچه وهمسرت نیس لطفا نگو یدونه برادرم کسی اون ازتوجدانمیکنه ولی بزاربراخودش وزنش خرج کنه مگرنه زنش میگه حرامت باشه