2733
2734
عنوان

خجالت میکشم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 52 پست
کم کم شروع کن و نشور نه اینکه یدفعه قطع کنی ک صداشون دربیاد مثلا یبار بشور دوبار نشور بگو کمرم درد م ...

والا منواقعا معده و دلم درد میکرد خواهر شوهر بزرگم که زندایمم میشه به کویچکه که از من کوچیک تره و مثلاذاهم صمیمی هستیم گفت گوجه ها رو بده ریز کنه گفت اون خب همه اش یجاییش درد میکنه بعد من داشتم میشنیدم چی میگه,خیلی ناراحت شدم من با اون حالم که دردم داشتم دختر داییم رو گرفته بودم که اونا بتونن کار انجام بدن اخر سرم رفتم خیار گوجه ها رو گرفتم هر چی گفت نمیخواد هیچ نگاش نکردم  برداشتم آوردمشون.

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
من اصلا اینجوری نبودم ک ازش کینه داشته باشم اولاش خیلی دوسش داشتم همیشه هم دوس داشتم بامادر شوهرم ...

منم وقتي ازدواج کردم از مادرشوهرم میترسیدم وهمچنان ادامه داشت شوهرمم بچه ننه بود نمیدونی چی کشیدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خجالت نکش،احترام خانواده ی شوهرتو نگه دار و به شوهرتو خانوادش تا میتونی محبت و خوبی کن،مطمئن باش جوا ...

شاید خدا جواب بده  ولی  ازخونواده شوهر بعیده  میشه  وظیفه

فقط حیدر امیرالمومنین است
انقد رفتارش باجاریم وحشتناکه که باورتون نمیشه

ببین دخترخانم چون هنوزعقددائم نیستی نه بروخونشون نه زیاد بااین مادرشوهرت شاخ بشوهمین اگه مجبوری بری خونشون حواست ب رفتارت باشه

2731
من اصلا اینجوری نبودم ک ازش کینه داشته باشم اولاش خیلی دوسش داشتم همیشه هم دوس داشتم بامادر شوهرم ...

انتظارتو بیار پایین وگرنه خودت اذیت میشی 

از هیچ کس توقع نداشته باش 

شما وقتی احترام بزاری نشونه تربیته خوبته 

اونا هم خواه نا خواه اگه نامزدت ازشون بخاد و خودشم بهت احترام بزاره یاد میگیرن ک احترامتو داشته باشن در حد معمولی 

در نهایت بی احترامی دیدی جدا میشی عقد ک نیستین 

خلاصه حرفم اینه ک فک نکن چون تو اونو مادرت میدونی اونم باید تورو مث دخترش بدونه 

هرکی یه اخلاقی داره شاید بعد ها هم باهات سرد و معمولی باشه ولی در عوض تو کارات دخالت نکنه!!!!

انقد رفتارش باجاریم وحشتناکه که باورتون نمیشه

وای خدااااا

عزیزدلم اگه امکانش هست که جدا شو 

وقتی با اونکه عروس رسمی و قانونی شونه این رفتارو دارن 

دیگه ....

بازم من کوچیک تر ازاین حرفام که درباره زندکی دیگران نظر بدم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

جایی که  راحت نیسی  نرو  .بیخود کرده  مشتت حرف زده.حرف پشت سر    باد هواس بیخیال باش.اصلنم  خجالتی  وترسو نباش اونا مگه کین  که  تو بخای  پیششون  بلرزی 

فقط حیدر امیرالمومنین است
2738
وای خدااااا عزیزدلم اگه امکانش هست که جدا شو  وقتی با اونکه عروس رسمی و قانونی شونه این رفتار ...

اگه نامزدمو دوس نداشتم جدا میشدم

خودش خیلی خوبه 

درمورد مامانش بهش گفتم

گفت نمیتونم رفتارشو تغییر بدم

ولی از طرف خودم بهت اطمینان میدم ک از گل نازکترم بهت نگم

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕
اگه نامزدمو دوس نداشتم جدا میشدم خودش خیلی خوبه  درمورد مامانش بهش گفتم گفت نمیتونم رفتارشو ...

دیگه خودش مامانشو میشناسه چه آدمیه وگرنه کاراش رو توجیح میکرد همین خوبه که قبول داه اون اشتباه  میکنه توام دیگه زیاد پیشش از بدیش نگو که ازت بد ببره در همین حد که گفتی کافیه اگه خیلی شدید و ادامه دار بود مثلا بهش بگو اونم به زبون خوش و نرم 

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
اگه نامزدمو دوس نداشتم جدا میشدم خودش خیلی خوبه  درمورد مامانش بهش گفتم گفت نمیتونم رفتارشو ...

بله بله 

من چون همش تصمیمامو از روی عقل میگیرم این موردو یادم رفته بود بخدا ضربه خوردم از احساسی بودنم 

حالا منو ولم کن 

اگه دوسش داری که اصلا جای بحث نیس 

مهممممم خودشه فقط مواظب باش مادرشوهرت توی زندگیت دخالت نکنه یا روی رفتار شوهرت اثر نذاره مدیریت کن 

عشقتون پایدار باشع و خوشبخت بشید انشاءالله🌹

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
بله بله  من چون همش تصمیمامو از روی عقل میگیرم این موردو یادم رفته بود بخدا ضربه خوردم از احسا ...

دخالت خیلی میکنه مامانش

تازه گفته بود اگه ببینم عروسام دارن بچه هامو ازم میگیرن میرم دعا میگیرم که بینشون بدبشه😒😒

اینارو موقع  عقد رسمی  پدرمادرت  بهشون  بگم

کلا وسایل برقی باپسره

اینجوری میگه ک من ازشون ایراد نگیرم

توچشمش درمیاد اگه نامزدم یه چی برام بخره

تو این گرونی که هس موقع نشونه برام گرفتن که خیلیم نبود

یه مانتو گرفتم ۱۸۰همه جا گفته من به دلم سهل نمیشه ک رفته مانتو۲۰۰تومنی خریده

2706