2737
2734
عنوان

خجالت میکشم😑

829 بازدید | 52 پست

بچه هااا من خیلی خجالت میکشم برم خونه نامزدم اینا

بعد از اینکه حرفایی که مامانش پشت سرم زده رو شنیدم دیگه اصلا نمیتونم برم

انقدم جلوشون ضعیف و خجالتی هستم ک وقتی حرف میزنم صدام میلرزه

چیکار کنم😥

راستی بنظرتون وقتی میرم اونجا باید کار کنم؟؟

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
نه فقط بشین هیچکار نکن درحد سفره انداختن با جمع کردن طرفم نشور البته اگه کم میری اونجاها

منکه از همون اول مادر شوهرم و شوهرم عادت دادن وقتی میرم اونجا ظرفا را من بشورم...من خرم هنوز ک هنوزه وقتی میرم ظرفا فقط پا منه اگه خواهر شوهرمم باشه اون میاد باهم میشوریم...

من میرفتم یه روز به زور میموندم..فرداش میزدم ب چاک..

انقد خجالتی بودم نمیگفتم گشنمه و فلان..شبا گشنه میخوابیدم..و وقتی میومدم خونه مادرشوهرم دلم برا مامانم بشدت تنگ میشد..

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
مامانش چی گفته مگه ؟

خیلی حرفا زده

ازش نفرررت دارم

حتی نامزدمم نمیدونه مامانش اینجوریه

تو تاپیک قبلیم گفتم که وابسته ب مامانشم هس

من چجوری تااخر عمرم اینو تحمل کنم اخه😭

چن سال هی میومد خواستگاری بعد رفته گفته خدا خیر نده اون کسی که پسرمو بلند کرده بره خواستگاری این😒😒😥😥

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕
منکه از همون اول مادر شوهرم و شوهرم عادت دادن وقتی میرم اونجا ظرفا را من بشورم...من خرم هنوز ک هنوزه ...

کم کم شروع کن و نشور نه اینکه یدفعه قطع کنی ک صداشون دربیاد مثلا یبار بشور دوبار نشور بگو کمرم درد میکنه پام درد میکنه دستم درد میکنه بالاخره به بهانه ایی بیار کم کم چشمشون عادت میکنه منم اسکول بودم اولا اگه طرف نمیشستم همیشه شکایت میکرد وقتی حامله شدم دیگه نشستم تا الان ک بچم شیش ماهشه به بهانه بچه نمیشورم دیگه ب من چه البته من خیلی دیر به دیر میرم مهمون حساب میشم دیگه ولی اگه شما زود زود میری مثلا هفته دو‌سه بار باید بشوری دیگه اخه مهمون حساب نمیشی 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706