2737
2734
عنوان

خجالت میکشم😑

| مشاهده متن کامل بحث + 829 بازدید | 52 پست
خیلی حرفا زده ازش نفرررت دارم حتی نامزدمم نمیدونه مامانش اینجوریه تو تاپیک قبلیم گفتم که وابسته ب ...

واقعا که حالا انگار تو نامه فدایت شوم براشون نوشتی 

مردا همشون بچه ننن

نامزده یعنی عقد رسمی کردین ؟

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کم برو 

کمم کارکن 

رو خودت کار کن ضعیف نباشی ممکمه الان باهات خوب باشن یاکلا باهات خوب باشن ولی یروزی به روت میارن 

در هر,صورت خانواده شوهر فرشته ام باشن بازم یروزی زهر خودشونو میریزن 

دوران نامزدی برای دختران چه دورانی است؟دورانی که هیچ کس مخارجتو به عهده نمیگیره ، ولی سر اینکه کی اختیاردارته دعواس😐😂😅
2728
خیلی حرفا زده ازش نفرررت دارم حتی نامزدمم نمیدونه مامانش اینجوریه تو تاپیک قبلیم گفتم که وابسته ب ...

ببین مادرشوهرت ی چیزی گفته حالا توهم نبایدب خاطراین حرفای مسخره اعصاب خودتوخراب کنی باسیاست بروجلوجلونامزدت اصلاازبدی مادرش نگو توبگوخیلی دوسشون داری ومحبت کن چه اشکالی داره حالاچندتا ظرفم بشوری لجبازی کارخوبی نیست سعی کن زیادنری وقتی ام میری سیاست داشته باش 

اگه نامزدتو دوست داری بابد دلتو با مادرش صاف کنی 

چون اینجوری فایده نداره مادر قلب خونست اگه اون طرفت نباشه خیلی چیزا رو نمیتونی بدست بیاری مخصوصا اگه شوهرتم به حرفت نباشه 

به هر حال با کینه دوزی به جایی نمیرسی 

کار کردنم در حد سفره انداختو جمع کردن خوبه بازم بستگی ب شرایط خودت داره

واقعا که حالا انگار تو نامه فدایت شوم براشون نوشتی  مردا همشون بچه ننن نامزده یعنی عقد رسمی ک ...

هفت ماهه که نامزدیم

نه عقدرسمی نکردیم

فقط صیغه محرمیت

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕
ببین مادرشوهرت ی چیزی گفته حالا توهم نبایدب خاطراین حرفای مسخره اعصاب خودتوخراب کنی باسیاست بروجلوجل ...

زندگی مشترکت که شروع بشه مطمین باش چنان مَشغول زندگی میشه که مامان جونش توش معلوم نیست  

2740
هفت ماهه که نامزدیم نه عقدرسمی نکردیم فقط صیغه محرمیت

در اینکه آقایون مادرشونو بیشتر از خانونشون دوست دارن شکی نیست 

ما هم حرفی نداریم 

ولی اونا که از همین اول اونم وقتی تامزدی یه همچینین رفتار زشتی دارن بعدا میخوان چی کار کنننن؟

من قصد به هم زدن زندکی کسیو هم ندارم اما درست و با چشم باز انتخاب کنیم چون بعد از ازدواج باید چشممونو روی همه عیبوبش ببندیم 

❌ لایک و ریپلای نکنید ❌  
هفت ماهه که نامزدیم نه عقدرسمی نکردیم فقط صیغه محرمیت

عههههه،اصلا خوب نیست اینقدرتوصیغه موندن،شایدیکی از دلایل اینکه پشتت حرف زدن همین باشه،من نمیدونم چراپدرومادرتون راضی شدند که صیغه طولانی ترشه؟

اگه نامزدتو دوست داری بابد دلتو با مادرش صاف کنی  چون اینجوری فایده نداره مادر قلب خونست اگه ا ...

من اصلا اینجوری نبودم ک ازش کینه داشته باشم

اولاش خیلی دوسش داشتم

همیشه هم دوس داشتم بامادر شوهرم مث مامان خودم باشم

ولی هیچ مهر مادری از طرف اون ندیدم

احترامه ک احترام میاره 

تو صورتشم نمیتونم نگا کنم

نسبت به هیشکی اینجوری نیستم راحت میرم خونه بقیه

ولی خونه اونا باکلی ترسو لرز و صلوات میرم😥😥😥

💕الا بذکرالله تطمعن القلوب💕
2706