2737
2734
عنوان

دختری هستم با این شرایط.... اگه جدا بشم ........؟

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 47 پست
از کجا مطمئنی شوهرت حضانتشو میده بهت؟شاید اونم واسه سوزوندن تو بچه رو ازت بگیره

مهریه نداره بده

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدبختش قرار نیست بکنم میخام براش مادری کنم فقط میخام پای بچم تا اخر عمر تو زندگیش باشه یادش باشه منی ...

بچه فقط مادری کردن نیمخواد 

پدری کردن میخواد

خانواده میخواد

حالا کسانی که مجبورن هیچی

تو بچه نداری میخوای بیاری وقتی میدونی اینه وضعش؟

2728
سر انتقام و تلافی میخوای بچه بیاری🙄🙄والا ادم یه وسیله میخواد بخره همه شرایط در نظر میگیره

انتقام نیست باید کاری کنم شوهرم تا اخر عمرش پاش،گیرم باشه

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

این کارونکن دخارخوب من گاهی وقتاباشوهرم  دعوام میشه میگم اگه بچه نداشتم لهش میکردم وجدامیشدم وقتی بچه داربشی تمام فکروذکرت میشه بچه ات وبخاطرش ازخودتم میگذری

فقط 1 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
انتقام نیست باید کاری کنم شوهرم تا اخر عمرش پاش،گیرم باشه

وا چه ربطی به بچه داره ببخشید ولی برای نگه داشتن همسرت بچه اوردن خیلی خنده داره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2738

بچه ها دلم میخاد گریه کنم دلم میخاد جیغ بزنم چیکار کنم

سلام چند سوال 

چرا یک بچه داشته باشی؟

میدونی با وجود بچه شانس ازدواجتون خیلی کم میشه؟ 

میخوای یک بچه رو ببری زیر دست ناپدری که هردوتاتون زجر بکشید؟

این کار عاقلانه ای نیست . 

2706