2733
2734

خوشگل جوون با خانواده با ابرو شوهرم صلاحیت موندن رو باهاش ندارم بعد طلاق میدونم خیلی بدبخت تر از الان میشم ولی خوب بدبختی تا بدبختی داریم مثلا این نوع بدبختی خیلی بدتر از زندگی خونه پدرم هست ...

به هر حال میدونم این زندگی امروز فردا تموم میشه ولی دلم نمیخاد خانواده شوهرم برنده باشه برا همین میخام از شوهرم ی بچه داشته باشم که لاقل فک نکننزرنگ بودن من رو بدبخت کردن طلاقم دادن همه چی تموم شد رفت یا بزارم همین الان طلاق بگیرم برم با ی مرد دیگه ازدواج کنم خانواده شوهرم بسوزن ؟

مودبانه نظر بدین مم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

بچه وسیله انتقام؟؟؟

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه بی گناه بیاد تو مادر میشی ..مادر بشی غریزه مادرانت خودگذشتگی میطلبه و کلا جدا نمیشی

پس همین حالا جدا شو

همونطور با بقیه رفتار کنید که دلتون میخواد با خودتون رفتار شه، هممون تو یه متر قبر میخوابیم
2728

خودتو بدبخت کنی که اونا بسوزن؟

خر مختو گاز گرفته؟

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
2738

تف سربالاس بچه بی بچه تویی که بازنده ای

ماهم خونه خریدیم یه خونه بزرگ دوخوابه یکیش ماله پسرام یه تخت اینور گذاشتم یه تخت هم اونور اتاق یکیشم مال خودمون 😍😍😍تو هال ۳تا فرش میخوره😍😍یه پنجره بزرگ هم داره یه حیاط بزرگ هم داره با یه باغچه کوچولو که توش گل کاشتم😍😍😍😍عاشق رویاممم
بچه بی گناه بیاد تو مادر میشی ..مادر بشی غریزه مادرانت خودگذشتگی میطلبه و کلا جدا نمیشی پس هم ...

بخام نخام شوهرم منو نمیخاد خانوادشو میخاد

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...

نهههه بچه روبدبخت نکن خیلی بی عقلی هاخیلیییییییییییی

بعدم کی گفته طلاق بدبختی میاره؟خداطلاقودکورنذاشته که نمیتونی جداشو

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗
2706