2733
2739
عزيزم شرايط خودت چيه؟! شايد فكر ميكنن لياقتتون بيشتره

من پدرم کلی خیانت کرده ب مامانم ازش بیزارم هنوزم ک پیره بازم داره کاراشو ادامه میده حالم ازش بهم میخوره این پسره کلا خانوادگی اخلاق و رفتارشون با زناشون برعکس بابامه بابای من زنو فقط ی کلفت میدونه ب همه زنا تهمت میزنه دور از جون شما میگ همه زنا خیانت میکنن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دقیقا سه ساله ک نمیذارن ما ب هم برسیم انواع مصیبت سرشون میاد بخدا همین چند روز پیش خونمون رو دزد ...

اي بابا 

اگه پسره خوبه و مشكلي نداره بهت ظلم ميكنن كه نميذارن باهاش ازدواج كني 

I wish i could turn back the colck.I’d find you sooner and love you longer.To my lovely husband ❤️❤️❤️😍😍😍
2731
من پدرم کلی خیانت کرده ب مامانم ازش بیزارم هنوزم ک پیره بازم داره کاراشو ادامه میده حالم ازش بهم میخ ...

پس خيلي شايستگي اينكه نظر بده هم نداره 

گفته بودم چو بيايي غم دل با تو بگويم /چه بگويم كه غم از دل برود چون تو بيايي
واقعا فقط واسه همینا

شغل آزادیعنی چیکارمیکنه منم وقتی ازدواج کردم شوهرم دانشجوبوددرسش که تموم شد کاری پیدا نکرد مجبورشدبره کارازادبکنه الان خدا را شکر راضیم همه چیز که پول نیست اخلاق مردمهمه

2740
😂بیشتر تلنگر بوده تا نفرین که یه حرکتی بزنین آدم مفیدی باشین فک کنم توقعشون بالاس ازتون

نه فهمیده بود با پسری در ارتباطم اینجوری گف😑فرداشم نزدیک بود تو آژانس چپ کنیم بزور کنترلش کرد

لایک ندوس😡👊
پس خيلي شايستگي اينكه نظر بده هم نداره 

اره بعد برمیگرده ب من میگ تو چرا حرف منو قبول نداری من چ بدی در حقت کردم پول کم برات گذاشتم بابا بخدا همه چیز پول نیس ادم گاهی دوس داره فرار کنه از ی سری مسایل ک خودشون هیچ وقت نمیفهمن من بخاطر کارای بابام شیش سالگی با مسایل جنسی اشنا شدم نمیدونین برا ی بچه چقد سخته چقد ازار دهنده اس بابام مث ی حیوون بود برام 

نمیدونم بخدا😂ولی فرداش سوار آژانس شدم میخاست چپ کنه به بدبختی کنترلش کرد😑

😂نفرین مثل شلیک تفنگه شاید تیرش به هدف نخوره اما لگدش به تیرانداز حتما میخوره 

تو با خدای خود انداز کار و دلخوشدار که رحم اگر نکند مدعی خدا بکند
نه فهمیده بود با پسری در ارتباطم اینجوری گف😑فرداشم نزدیک بود تو آژانس چپ کنیم بزور کنترلش کرد

کلا نفرین خوب نیست.من تو خونه‌م یکی برا یکی دیگه نفرین کنه ناراحت میشم سعی کنین کار به نفرین نکشه شما کوتاه بیایین یا از یکی بخوایین واسطه بشه راضیشون کنه.

اره بعد برمیگرده ب من میگ تو چرا حرف منو قبول نداری من چ بدی در حقت کردم پول کم برات گذاشتم بابا بخد ...

الان موقع اذان دعا میکنم اگه ظلمی بهت شه از این به بعد زندگی خوب داشته باشی اگه به خاطر پدرت بوده که مسائل جنسی آشنا شدی خدا ازش نگذره

زندگی زیباست اگر زیبا نگاه کنیم