2733
2734
عنوان

کاربرانی که لینک رو میذارن توجه کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 3083 بازدید | 256 پست
عزیزم سلام میشه دو تا تاپیک مونده به  آخر منو پاک کنین

سلام

عزیزم فردا لینک بدین تو تاپیک حذف، روزی یکی حذف میشه

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3052157/لینک-حذف-تاپیک-های-درخواستی-کاربران?page=1

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام نی نی یار گل.میشه خواهش کنم کاربری قبلیم ک زندگیمپسرام را بهم برگردونی.قول میدم دیگه حرف سیاسی ...

سلام عزیزم باشه رو قولتون حساب میکنم ولی چند روز باز می کنم

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
2738
سلام عزیزم باشه رو قولتون حساب میکنم ولی چند روز باز می کنم

سلام نی نی یار

دوستم با کاربری ‘ آمفیبول ‘ قطع دسترسی شده

بهتون پیام خصوصی هم دادم جواب ندادید

بنده خدا چیزی نگفت

فقط گفت وضع مردم بده

بازم قول داده نگه وضع مردم بده

کی وصلش می کنید ؟

خواهش میکنم اعصاب بچه ها رو بیشتر از این خرد نکنین اون مزاحم میاد دو تا پست میذارن من می بندمش پستشو ...

نمیشه مدل اسم کاربری ایشونو نسبت به سایت حساس,کرد تا نیاد دیگه?

نمیشه اطلاع رسانی همگانی کنین برای نذاشتن عکس?نمیشه اینکارو ممنوع کنید

این همه کار میشه 

به آبروی دل قسم،تن به قضا داده منم💕

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2877669/rahilamm-اونا-که-بیمار-دارن-یا-خودشون-بیمار-هستند-لطفا-بیان?postId=93785603

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده

لطفا حذف کنید

از افرادی که حسود هستند دوری کنید .از افرادی ک حرمت نگه نمیدارن دوری کنید . هرکسی لایق دوستی نیست . افشا کردن اسرار کسی ک وقت دوستی بهت اطمینان کرده فقط نشانه شخصیت ضعیف و نادرست فرده
2706