2737
2734
عنوان

کاربرانی که لینک رو میذارن توجه کنن

3083 بازدید | 256 پست

سلام دوستان

اخه این چه کاریه؟

همه شدین همکار اون مزاحم؟

عکس بچه ها رو دارین پخش میکنین؟ براتون مهم نیست؟

چه فرقی با وقیح دارین؟؟؟؟!!!!!!!!! اونم عکس پخش میکنه شما هم دارین بهش کمک میکنین

ای بابا نکنین این کار رو من که دسترسیتون رو میبندم ولی شما دیگه بچه ها رو اذیت نکنین

تاپیک نزنین برای مزاحمین برای وقیح 

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

من ک نبودم من بچه ی خوبیم

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خواهش میکنم اعصاب بچه ها رو بیشتر از این خرد نکنین اون مزاحم میاد دو تا پست میذارن من می بندمش پستشو پاک میکنم شما ها تمامش کنین دیگه شما ها پخش نکنین عکس رو

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

جدیدا گزاشته؟ 

یه معلم دینی تو دبیرستان داشتیم ، میگفت اگه یه مرد تو خیابون صداتون کرد ، نگین بله ! بگین  هان .  شاید همون لحظه داشته صیغه میخونده!                                                        اون اولین درس زندگیم بود ..😂🤭
2738

واقعا چرا عکساشونو میزارن و وقیح برمیداره 

😑

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2706