2733
2734
عنوان

چرا خونم اینقدر نامرتبه؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 504 بازدید | 31 پست

من هروقت اینجوری ام اهنگ کنسرت عروسی میزارم تو اسپیکر و واییییی کلی انرژی میگیرم که به زور اخرش میشینم سرجام به خودم میام میبینم فرشارم شستم😁

اگر از عاشقـــیـــ گفتم      همیشه ازتو گفتم ...

منکه خونم همش مرتبه ولی از دیروز همش میخام بخابم

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینترنت گوشیتو خاموش کن...  یهlمداحی بذار بعد ش شروع کن به کار... میتونی رادیو محرمم از تی ویت ...

اینجوری که افسرده میشه.حداقل آهنگ شاد پیشنهاد بده

هر بژی کورد،،،صدا فقط کاکه ناصر رزازی   
2731

یه آهنگ بزار...از خودت شروع کن...موهاتو شونه کن،یه رژ بزن...دستکش دستت کنو برو تو تاق خواب...مرتب کنو گردگیری،اتاق بعدی،بعد هال،بعدم آشپزخونه...یخچال و فریزر

کابینتا،لباسشویی بزن

بعدم یه جارو حسابی،بعد تراس یا حیاط

بعدم دسشوییو بشور

درآخرم حمامو بشورو خودت حموم کن

شروعش واست سخته...ولی یکی یکی که بری جلو...بوی تمیز کننده که تو خونه بپیچه،ترغیب میشی ادامه بدی

2740

یه کاغذ بزن ب دیوار بنویس پذیرایی اشپزخونه و اتاقو سرویس و .... بعد بچسب ب کار و هر قسمت از خونه ک تموم شد جلوش یه تیک بزن یا مث من خط خطیش کن حرصتم خالی میشه بعد زمان بزار بگو مثلا تا ساعت شیش کارام تموم شه اگه تمومم نشه خسته شی حداقل نصفشو انجام میدی بعدشم ب این فک کن ک الان شوهرت یکیو ورداره بیاره خونه رو شوهرت ک دیگه نمیتونی در و باز نکنی 

میشه برا صلوات بفرستید محتاجم ب دعاهاتون    

پاشو 

موهاتو شونه كن جمع كن 

صورتتو بشور 

اول از آشپزخونه شروع كن بشور خشك كن بذار جاش 

روي كابينتارو يخچال و گاز دستمال بكش 

بعد برو پذيرايي هررچي وسطه بردار بذار سرجاش 

رو وسايلت دستمال بكش 

بعد هم سراغ اتاق خواب 

اخر سر جارو برقي و تي بكش 

اسپند دود كن و دوش بگير رااااحت بخواب 

تمام

مهم نیست که چقدر در جاده اشتباه پیش رفته ای! همین الان دور بزن
من نی نی دارم مرخصی زایمانم قشنگ هر صبح بچه رو میزارم کالسکه میرم بیرون ناهارمم میخورم برمیگردم شام ...

😱😰

وزن اولیه ۶۵ ... وزن الان ۵۴.۴۰۰🌸🌸 ................شروع رژیم مرداد ۹۷ ...  قد ۱۶۲ .. 
اینجوری که افسرده میشه.حداقل آهنگ شاد پیشنهاد بده

من ک خوبم... چون دوست دارم برم اربعین...یاد اون روزا میوفتم... 

کلا نظرمو گفتم ک من چیکار میکنم انتخاب با استارتره بقیه نظرات رو اعمال کنه...  میتونه سخنرانی گوش کنه... و... 

2706