2726
عنوان

چرا خونم اینقدر نامرتبه؟؟؟

504 بازدید | 31 پست

چرا من حال هیچ کاریو ندارم؟؟؟از صبح حتی موهامم ِشونه نزدم همش ولو هستم این ور اون ور البته بگم سرما هم خوردما ولی دیگه حالم داره به هم میخوره اینقدر نامرتبه که در خونه رو هیچ کس باز نکردم از صبح ،خیلی حال ندارم تو رو خدا بگین چکار کنم از کجا شروع کنم بگین جانه من😶😑😐😣

یا عماد من لا عماد له,,,,

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط شروعش سخته 

پاشو از آشپز خونه شرو کن سینکو ظرفارو تموم کن دستمال بکش مرتب کن وسایلو بعدش جارو میکشی و اگه حال داشتی میری سرویسا رو هم میشوری بعدش یه چای دم میکنی چناااان حالت خوب میشه که تا چن روز میمونه این حالت پس پاشو 

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟

من نی نی دارم مرخصی زایمانم قشنگ هر صبح بچه رو میزارم کالسکه میرم بیرون ناهارمم میخورم برمیگردم شام درست میکنم برای همسر و اون یکی بچم قشنگ خونم کثافته الان جالبه زمانیکه سر کار بودم صبح تا عروب خونم برق میزد کار میکردم انگار هر چی ادم خونس ادم تنبلترم میشه

من بر عکس تو یکسره در حال بشور بسابم

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....

منم مثل تو بودم اما خیلی بهتر شدم.

اول این رو بدون که قرار نیست معجزه کنی.

اولین کاری که میکنی 1 لیوان آب ولرم و عسل و لیموترش درست کن بخور بعد صورتت رو بشور و موهات رو شونه کن.

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

عزیزم پاشو 

اول هرچیزی ریخته رو بزار سر جاش

بعد یه دستمال بردار گردگیری کن

بعد جارو کن

بعد دستشویی رو یا سرامیکارو یه اب بزن و تمیز کن

یه غذای خوشمزع واسع شبتون بزار

بعد یه دوش بگیر لباس خوشگل بپوش 

ارایش کن عطر بزن

اینننننقددددددد حس خوبی میگیری ک خدا پیدونه

میتونی بلندم نشی

همینجوری بخوابی تا شب

شوهرتم بیاد قیافه ژولیده و خونه شلختتو ببینه

شامم املت بخورید 

اینجور وقتا آهنگ موبایلتو روشن کن وشروع کن به کاردکردن اینجوری خیلی هم متوجه مقدارزیاد کارهات نمیشی.من دوست دارم تنها باشم واینگارو کنم.معلومه بچه هم نداری.پاشو یک ساعت به کارت برس وبعد لذتشو ببر یه دوش بگیر آرایش کن وبرقص.به به چه روز خوبی میشه

2706