2737
2734
عنوان

از شوهرم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 62 پست

ترکی نرف میزنید تو خونه باهم 

حالا چرا پیامتم ترکی نوشتی

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از الان تصمیم گرفتم اصلا زنگ نزنم    فقط میترسم طلاق عاطفیمون جدی تر بشه...

خیلی اشتباه میکنی اگه این کارو بکنی. حتما مشغلش زیاده که اینطوری رفتار میکنه. بجاش کمکش کن روحیش بهتر بشه. یکاری کن ازت آرامش و روحیه بگیره

لطفا لایک نکنید.
چراگلم

چاردیم و باحجاب کامل    بددل و شکاکه   انقددددد گف که چادرتو اینور کن اونور کن اینجوذی بگیر اونجوری بگیر که منم اخرش کم اوردم نشستم گریه کردم   انقد استرس میکشم  با هر نگاش براندازم میکنه ببینه ب کجام میتونه گیر بده  از نگاهای عیب یابش خسته شدم زدم گریه     وقتی نگام میکنه تو دلم میگم باز ب کجام میخواد گیر بده

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
2731
ترکی نرف میزنید تو خونه باهم  حالا چرا پیامتم ترکی نوشتی

ترکی چون زبونمونه قشنگ میفهمه چی دارم میگم

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
خیلی اشتباه میکنی اگه این کارو بکنی. حتما مشغلش زیاده که اینطوری رفتار میکنه. بجاش کمکش کن روحیش بهت ...

چقد یکطرفه اخه    تازه محبت کردنی میگه خوابم میاد میره میخوابه

از الان تصمیم گرفتم اصلا زنگ نزنم    فقط میترسم طلاق عاطفیمون جدی تر بشه...

طلاق عاطفی چیه بابا 

ببین نمیدونم چن سالته ولی من ۱۹ سالنه یه سال اول زندگیم جهنم بود وابستگی شدید به شوهرم روری ده بار زنگ میزدم بهش تو خونه دعوا و گریه و زاری که تو نباید بری سرکار 

زنگ میزدم التماس که بیا خونه ناهار 

یه وقتی به خودم اومدم .گفتم بسه اویزونی 

خودش میومد میگف دیگه زنگ نمیزنی بس 

الان داره دورم میگرده مثل پروانه 

شوهری که وقتی ناراحت میشدم و تا خود صبح گریه میکردم عین خیالش نمیومد الان کافیه یه حرفی بزنه من قهر کنم چنان منتمو میکشه و التماس میکنه بیا و ببین 

خودش هرروز بهم زنگ میزنه 

تازه دعوامونم میشد میش بالام اینا میگفت اره دخترتون نمیذاره من برم سرکار 

زبونش دراز بود 

بس خاهر من زنگ نزن مردا فک نمیکنن از محبت زیادی فک میکنن داریم اذیتشون میکنیم زنگ نزن

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2740

خب یهو که نتیجشو نمیبینی. کم کم...صبر داشته باش نیمه ی پر لیوانو ببین داره واس تو و زندگیتون زحمت میکشه

لطفا لایک نکنید.
چاردیم و باحجاب کامل    بددل و شکاکه   انقددددد گف که چادرتو اینور کن اونور کن اینجوذ ...

ببین من تاپیکاتو میخونم 

شوهر تو شکاک نیس یه بیماری داره 

شوهر تو از شکاک بودن گذشته 

من نمیتونم با وضع تو زندگی کنم 

شوهر من که اومد خاستگاری گفت فقطططططط چادر 

من اون موقع یوم دبیرستان بودم 

گفت مدرسه تعطیل 

بیرون رفتن تعطیل 

ارایش تعطیل 

رنگ مو و ابنارم که اصالا خوشش نمیومد 

الان دارم میرم دانشگاه  به مانتویی هستم اونم با ارایش انچنانی هرروزم رنگ مو میذارم و بیرونم داعما 

تاره تیپ اونم عوض کردم😂😂😂

به خودت بیا به کم نذار بهت زور بگه

انشالله استخدام میشم اونوقت من ب تو وقت نمیزارم و   زنگت هم نمیزنم که برام طاقچه بالا بزاری &nb ...

حالا کجا مبخای ایتخدام بشی

باهاش حرف بزن منطقی

یه مدت دیگه ساعتا برمیگرده به قبل بگو فلان ساعت خونه باش دیگه

اگه هم تو خونه تنهایی برو خونه مادرت نشین توخونه

گاهی سرسری رد شو وزندگی کن دقت زیادی د ق ت میدهد
طلاق عاطفی چیه بابا  ببین نمیدونم چن سالته ولی من ۱۹ سالنه یه سال اول زندگیم جهنم بود وابستگی ...

دیگه میدونی دیگه زن فکراش تا کجا ها میره هزار راه میره  برا همین استرس دارم بدتر بشه   الان خونه بود برا نهار    اصلا زنگ نزدم که کجایی کی میای    اومد خونه تو چشماش عاشقانه نگا نمیکردم   اهنگ غم گذاشته بودم تو حال و هوای خودم(میدونه اهنگ غم دوس دارم)     گف چته   منم گفتو هیچی   مث همیشه پاشد شلوارشو پوشید گف اصلا سیرم گوشی گذاشت دم گوشش(فک کرد مث همیشه میپرم میگم ن توروخدا غلط کردم بیا غذاتو بخور)    گف تو که میری الانم برو     دید ن واقعا شکستم خودش اومد طرفم    ولی میدونم مث قبل برا یکی دو ساعته فوقش برا یه روز   بازم همون میشه   اره نباید زنگ بزنم نباید.... 

ببین من تاپیکاتو میخونم  شوهر تو شکاک نیس یه بیماری داره  شوهر تو از شکاک بودن گذشته&nbs ...

پس میدونی زندگیمو  چی بگم....... انشالله خوب میشه

2706