2737
2739
عنوان

از شوهرم ناراحتم

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 62 پست
خب شما رفتی تو حالت رو اعصاب ! بی تقصیر نیستی ها.. غر زدن و نحس شدن باعث دورتر شدنت تون میشه.مردها ...

نزدیک یه ماه که اینطوری شده  قبلا خیلی خوب بود   حتی اگه وقت نمیزاشت هم محبت پشت گوشی میکرد    یه نقر ۱۰۰ میلیون قرض داده برا یه سال  ب نظرتون میتونه از این باشه؟؟که هوا برش داشته جنبه نداشته

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شوهرتو درک میکنم کاملا،زندگی سخته و این همه ساعت کاری آدمو فرسوده میکنه مخصچصا اگه همسرتون ساعات کاریش با ارباب رجوع سر و کار داشته باشه وقتی میاد خونه حتما نیاز ب ی مقدار سکوت و استراحت داره،درکش‌کن عزیزم، وقت خودت رو هم پر کن ،اگه میبینی شرایط زندگی اجازه میده از همسرت هم ی وقتی که خسته نیست بخواه بار کاریشو کمتر کنه

واقعا هیچ لذتی برام نداره که تنها برم بازار    بازار تکراری(شهر کوچیکیه فقط یه بازار و یه ...

برو یه شهر دیگه نزدیکتون 

خباگه راه طولانی نیس 

مثلا از شهر ما تا به شهر دبگه یه ربع راهه 

از اون جا تا یه شار دیگه ۴۵ دقیقه من هر روز یه جاشو میرم

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
2728
ن ندارم   بچه میخوام چیکار بیاد اونم افسردگی بگیره تو خونه

وا چه ربطی داره 

بچه بیار با اون سرگرم شو

به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود 😁 به مدت نهههههههه ماه 😜 ورپریده میای این ماه تو شکمم یا خودم بیام با چک و لگد بیارمت 😫 
ن ندارم   بچه میخوام چیکار بیاد اونم افسردگی بگیره تو خونه

تو هم برو سرکار خودتو مشغول کن اگه کارش دست خودشه و میتونه زودتر بیاد بهش گیر بده ولی اگه مثل شوهر بدبخت من رئیس بالا سرشه بهش گیر نده گناه داره 

ریپلای کن خوششششششم میاد😄
2740
شوهرمنم اونجوری ،بگوبجهنم کارکن،ورق برمیگرده وتومیچسبی ب من وازم محبت میخوای

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐
میگه کار نکنم چیکار کنم مگه اونجا خوش میگذرونم  مگه میرم خونه زن دوم؟     گفتم اره خو ...

از من به تو نصینت اصلا زنگ نزن بگو بیا خونه و اینا اصلاااا 

میخاد ساعت ۱۲ بیاد ۱ بیاد 

اصلا رنگ نزن اینو منی که تجربه دارم بهت گفتم امیدوارم به حرفم گوش کنی

شما که تازه از مشهد اومدین  بنده خدا چیکار کنه دیگه

گف بریم یکم ذهنم ازاد بشه   ۴ روز فقط خوشی رفتم بکنم بقران یه جوری زهرمارمرو از مشهد تا تبریز بخدا فقط گریه کردم

از من به تو نصینت اصلا زنگ نزن بگو بیا خونه و اینا اصلاااا  میخاد ساعت ۱۲ بیاد ۱ بیاد  ا ...

از الان تصمیم گرفتم اصلا زنگ نزنم    فقط میترسم طلاق عاطفیمون جدی تر بشه... 

دوبله ی فارسی

انشالله استخدام میشم اونوقت من ب تو وقت نمیزارم و   زنگت هم نمیزنم که برام طاقچه بالا بزاری  انشالله استخدام میشم دورم شلوغ میشه

2706