2737
2739
عنوان

مد شده همه میگن من خیلی خوشگلم؟ 🤔😑😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 1112 بازدید | 142 پست

تایپیکای قدم زیاد شده تازه میفهمم ما ایرانیا چقدر ظاهری هستیم هیچکس نمی پرسه راجب اخلاق مهربون بود ادم بودن........

زندگیم بهتر و بهتر می شود . حالا به سوی بهترین ها پیش می روم .  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن واقعا من هیچ نظری ندادم تو این تاپیکا

من خیلی حرصم میگیره یکی ک گفته بود خوشگلی دردسر داره 😫 ای خدا اینا اوسکل ب تمام معناهستن😕 اونجا ک اصلا نظری ندادم دیشبم ک تاپیک زده بودن من فقط گفتم خیلی معمولی هستی ینی در حدی نبود ک گفته بود همش چشم میخورم😐 راستش از فیسش خوشم نیومد تو دلبرو نبود

خودمم یه کوچولو از عکسمو گذاشتم بدون ادعا ☹ آدمی ک خودش بگه من خوشگلم بنظرم دیگه اگه واقعا هم خوشگل باشه از چشم میفته

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2728
من عکس تورو دیدم خیلی بانمکی💜

کدوم عکسمو🙂🙄

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
تایپیکای قدم زیاد شده تازه میفهمم ما ایرانیا چقدر ظاهری هستیم هیچکس نمی پرسه راجب اخلاق مهربون بود ا ...

آره اصلا به زیبایی باطنی هیچ توجهی نمیشه

تو انتهای تمام افکار منی😻
😲😞من نبودمااا کس دیگرو میگه

میدونممم

آدمک آخر دنیاست بخند...آدمک مرگ همینجاست بخند...دستخطی که تورا عاشق کرد...شوخیه کاغذیه ماست بخند...آدمک خر نشوی گریه کنی...کل دنیا سراب است بخند...آن خدایی که بزرگش خواندی...بخدا مثل تو تنهاست بخند...🖤
2740
من خیلی حرصم میگیره یکی ک گفته بود خوشگلی دردسر داره 😫 ای خدا اینا اوسکل ب تمام معناهستن😕 اونجا ک ...

آره اینا هرچقدرم خوشگل باشن به بعضی از اروپاییا واقعا نمیرسن.. اونا که نه آرایش میکنن نه عمل.. جنبشونم ازینا بالاتره

تو انتهای تمام افکار منی😻
من چرا ندیدم😐😐هانیه بزااار عکستو من گذاشتم تو دیدی

نمیدونم ک کدومو میگه

2706