2733
2734
عنوان

بچه ها مامان عشقم زد زیرش حالم بده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2466 بازدید | 200 پست
حالا مادر داره یا نداره؟!!! دوست پسرته یا عقد کردین که وام ازدواج دارین؟!!! خیلی بچه ای با این طرز ...

داره ای کاش با پدرش بود 

نه عقد نکردیم 

تو حال بدم وعصبانیت ی چیزی گفتم 

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔
الان باید ب همسر ایندت قوت قلب بدی ک بتونین با مشکلات کنار بیاین مشکل تو همه زندگیت هست قوی باش و پش ...

چطوری اخه خودم دارم میمیرم ،بابام میگه نه چطوری راضیش کنم اخه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید پدرتو راضی کنی ...یکمی صبر کن گرد و خاک بخابع ...بعدش آروم آروم همه چی درست میشه ...از خواب بخو ...

خدا که با من قهره هرچی صداش میزنم جوابمو نمیده

اوووووه میدونی چقدر زوده؟؟؟ عجله نکن عزیزم اجازه بده ایشون رو پای خودش باشه اینجوری وقتی وارد زندگی ...

عزیزم من ۲۲سالمه نه اون آقا،اون ۲۹سالشه خودکشی واسه این گفت که میگه مادرم انگار نه انگار من بچشم اصلا هیچ کس منو دوست نداره از این دلش گرفته که کسی رو نداره و هیچ کس دوسش نداره

2728
عزیزم من ۲۲سالمه نه اون آقا،اون ۲۹سالشه خودکشی واسه این گفت که میگه مادرم انگار نه انگار من بچشم اصل ...

منم برای همین طرز فکرش میگم بچس ادم عاقل نیازی ب دوست داشته شدن کسی نداره سن شناسنامه ای شون ۲۹ ولی ببخشید سن عقلی شون هنوز خیلی بچس پس اونهایی ک ن پدر دارن ن مادر ن هیچکس برن خودکشی؟؟؟ بنظرم ایشون خیلی لوس تشریف دارن

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
بخدا بجون من اون اصلا فرق داره با همه مادرا بخدا اصلا حال بچه اش براش مهم نیست

شاید مخالف ازدواج پسرشه حالا یا با شما یا کلا دوس نداره الان پسرش ازدواج کنه چون میدونه اگه ازدواج کنه از نظر مالی اینا هم درگیر میشن...من برادرشوهرم مبخایت ازدواج کنه همه مخالف بودن چون از خودش کار نداشت  چشمش به دست خانوادش بود..واقعا هم همین شد😑😑 بعد ازدواج همش انتظار داره همه کمکش کنن چه پدر و مادر چه برادرا...

منم برای همین طرز فکرش میگم بچس ادم عاقل نیازی ب دوست داشته شدن کسی نداره سن شناسنامه ای شون ۲۹ ولی ...

نه عزیزم قلبش درد گرفته حرفی زد

شاید مخالف ازدواج پسرشه حالا یا با شما یا کلا دوس نداره الان پسرش ازدواج کنه چون میدونه اگه ازدواج ک ...

عزیزم از نظر خانواده سطح ما فوق العاده بالاست تعریف نباشه بخدا خانوادم همه تحصیل کرده و وضع مالی متوسط ولی اونا چی؟از هر نظری ما سرتریم خیلی هم دلشون بخواد

ما درخواست پول نکردیم خودشون گفتن اخه

2740
اولا ما نگفتیم دوما این آقا خودش کار داره سوال اینکه من با شما دعوا ندارم شما هم نداشته باش

مگه من گفتم کار نداره؟ مگه من دعوا کردم؟؟ من گفتم لوس بازی درنیارید این چیزا انقدر بزرگ و بد نیست ک انقدر واکنش بخواد 

شما البته سنت یکم کمه ولی دوست پسرت نه! 

من الان بقییه حرفای شمارم خوندم, چنتا سوال پیش اومد برام, اول اینکه شما 16_17 ساله بودی با این اقا دوست شدی در حالی ک ایشون 24 سالش بوده!! یه پسر 24 ساله چرا باید بره سراغ دختر بچه دبیرستانی؟!! ایشون همونجور ک گفتم بچگانه رفتار میکنه, برای همینم با هم سنو سال خودش نمیتونسته دوست بشه و تو سن 24 سالگی مثل دبیرستانیا بوده ک با دبیرستانی دوست شده! 

واقعا چجوری یه مرد گنده میتونه با یه دختر بچه تو سن بلوغ باشه مگه واسه سو استفاده یا اینکه خودش خیلی بچه اس هنوز! 

بعد اینکه شما میگی این پسر از بچگی کار کرده خرج خانوادشو داده! بعد الان مادرش انقدر پول داره ک بده ایشون مغازه باز کنه ولی قبلا خرجشو پسرش میداده؟؟ این چه تناقضیه؟؟ 

نکنه مادرش قرار بوده از دامادشون پول بگیره؟؟؟ واقعا شما به همچین چیزی راضی بودید؟!!! 

هم اینکه گفتید ایشون پول داشته ولی داده دوستش کار کنه!!! اینم ازون حرفا بود پسری ک خودش سرمایه میخواد واسه کار چرا باید پولشو بوه دیگری؟؟ 

بنظرم ایشون داره به شما خیلی دیگه دروغ میگه!  

کارش نما ساختمونه و ی سایت صرافی و تعمیرات گوشی  من دانشجوام کاری ندارم  باشه حق با مادر ...

شما ابدا وقت ازدواجت نیست انقدر حرص نزن براش! 

تو ریپلای هات همش قسم دادی و قسم خوردی! اونم چه قسمایی! این مدل حرف زدن خیلی عجیبه! 

شما ابدا وقت ازدواجت نیست انقدر حرص نزن براش!  تو ریپلای هات همش قسم دادی و قسم خوردی! اونم چه ...

دقیقا همش در حال قسم خوردن به دل ادم بد میاد نوع حرف زدنش

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
مگه من گفتم کار نداره؟ مگه من دعوا کردم؟؟ من گفتم لوس بازی درنیارید این چیزا انقدر بزرگ و بد نیست ک ...

عزیزم اون آقا نمیدونست من دبیرستانی هستم چون قیافم با سنم نمیخونه ،و اینکه دامادشون خرجشون رو میده ولی الان مادرش ۲تن برنج بالا آورده ما نخواستیم خودش اومد گفت بهش و گفت برو به خانوادش بگو ما بعد صفر میایم دوباره،من بچه نیستم اینجا همسن های من دوتا بچه دارن 

مگه من گفتم کار نداره؟ مگه من دعوا کردم؟؟ من گفتم لوس بازی درنیارید این چیزا انقدر بزرگ و بد نیست ک ...

خب اره داشته دروغ نگفتم پولی داشت داد رفیقش برای کاری باهم 

دقیقا همش در حال قسم خوردن به دل ادم بد میاد نوع حرف زدنش

چون کسی باورم نمیکنه اعصابم خورد میشه قسم میخورم 

چون کسی باورم نمیکنه اعصابم خورد میشه قسم میخورم 

هییچ وقت قسم نخور برای باور کردن حرفات از طرف بقیه چون ک کم قسم خوردنت برلی بقیه عادی میشه 

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2706