2410
2553
عنوان

بچه ها مامان عشقم زد زیرش حالم بده بیاین کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 2466 بازدید | 200 پست

این منبع نیست عزیزم این یه وبلاگ یا سایت غیر رسمیه!! 

وگرنه الان توصیه میشه هم سنو سال باشن اختلاف بیشتر از سه سال نشه.. 

ضمنن بحث من در مورد زمان شروع رابطه بود ک شما بچه بودی ایشون بزرگسال!! 

در هر صورت شما یکم بیشتر به جوابایی ک اینجا داده شد دقت کن و هی حرف خودتو تکرار نکن 

براساس اون چیزایی ک شما گفتی حق با شما نیست و واکنشتونم نرمال نیست حالا اگه چیز دیگه ای هست ک هی میگید قضاوت نکنین نکنین ک خب ما براساس گفته های خود شما حرف زدیم 

موفق باشید 

این منبع نیست عزیزم این یه وبلاگ یا سایت غیر رسمیه!!  وگرنه الان توصیه میشه هم سنو سال باشن اخ ...

خب شما میگی من چیکار کنم عزیزم؟

خدایا منو به عشقم برسون بچه ها دعام کنین😔😔😔💔💔💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب شما میگی من چیکار کنم عزیزم؟

منکه گفتم از اول 

توقع نداشته باشید مادرش بهش پول بده, تازه خودتونم میگید شما نگفتین خودشون خواستن بدن حالام ک نمیخوان و احتمالا نمیتونن 

ایشون ک خودش 3 تا کار مختلف داره گرچه بهتره تمرکزشو بزاره رو یه کار تا زودتر پیشرفت کنه هی ازین شاخه به اون شاخه نپره مثلا از سایت صرافی ک درامدی نداره احتمالا 

تعمیرات موبایل هم یا باید مغازه اش جای خوب باشه و مشتری زیاد یا اونم بجایی نمیرسه تازه میخواسته باز یه مغازه هم باز کنه! از کجا معلوم اون مغازه تو این وضعیت به جایی میرسید؟ این کارا واسه کسیه ک سرمایه ی زیاد داره پشتوانه داره تو بازار 

کارایی ک میکنه هیچکدوم جای پیشرفت نداره تو موقعیت ایشون 

شمام چرا بیکاری؟؟ چرا نمیری سر کار؟؟ شمام برو سر کار دستت تو جیب خودت باشه بزرگ شی مستقل بشی ک انقدم نشینی منتظر ک اقا چیکار قراره بکنه و بابام چی میگه و ازین حرفا, جوری باش ک وقتی تصمیمی گرفتی خوانوادت بدونن میشه به تصمیمت اعتماد کرد و پشتت وایسن نه اینکه اونا برات تصمیم گیرنده باشن 

راستی داماد اونا چیکارس؟؟ نمیتونه بره پیش اون کار کنه؟؟ 

عزیزم از نظر خانواده سطح ما فوق العاده بالاست تعریف نباشه بخدا خانوادم همه تحصیل کرده و وضع مالی متو ...

منم منظورم اینه که با خود شما مشکلی ندارن فک میکنن پسرشون ازدواج کنه خرجشون زیاد میشه باید هزینه زندگی پسرشون هم تامین کنن

2720
منکه گفتم از اول  توقع نداشته باشید مادرش بهش پول بده, تازه خودتونم میگید شما نگفتین خودشون خو ...

اهان عزیزم کار اصلیش که گفتم ساختمونه عزیزم درآمدش از اونه ماهی ۳تومن اینا صرافی شایدماهی ۵۰۰شایدم نه گوشی هم هرکی براش بیاره مغازه نداره که عزییزم،قرار بود با پول ی مغازه بوتیک بزنه من برم وایسم جا شاگرد خودش سرکارش باشه 

اخه دانشجو هستم عزیزم درسم این ترم تموم میشه تموم شد میفتم دنبال کار به امید خدا ببینم چی میشه

منکه گفتم از اول  توقع نداشته باشید مادرش بهش پول بده, تازه خودتونم میگید شما نگفتین خودشون خو ...

داماد اونا مغازه مصالح ساختمون داره عزیزم نمی‌دونم چی بگم خودش تنهاس شاگرد نداره