2737
2734
عنوان

بچه ها چیکار کنم نماز بخونم...😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 39 پست

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

در کل ادم خودش درمعرض هرچی که قرار بده به سمت همون چیز گرایش پیدا میکنه ، خودت و در معرض معنویات قرار بده با استفاده از وسایل و رسانه های مختلف،گرایشات معنوی خودش خودبه خود درت ایجاد میشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تو نماز یکم تمرکزم پایینه نمیخوام اینطوری باشم یعنی نمیخوام فقط رفع تکلیف کنم چیکار کنم تمرکزم ...

همزمان به معنی کلمه هایی که میخونی توجه کن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
من چگونه یک نماز خوب بخوانیم استاد پناهیان خیلی کمکم کرد.البته قبلشم میخوندم  تو تمرکزم کمکم کر ...

👍👍👍👍👍👌👌👌👌👌

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2728
شیطون سنگینت میکنه... اگه چند بار محکم واستی و نماز بخونی ... شیطون خیلی ضعیف میشه... دیگه نمیتونه س ...

منم قبلن خیلی نماز میخوندم ولی دوساله ک بچمو ازدست دادم هروقت نمازمیخونم یکی بهم میگه دیوونه اونقدر نماز خوندی چی شد اخرش؟ اخرش خدابچتو ازت گرفت وکلی حرف دیگه ک تابعدش حالم بدمیشه منم خیلی اوقات نمیخونم.

منم قبلن خیلی نماز میخوندم ولی دوساله ک بچمو ازدست دادم هروقت نمازمیخونم یکی بهم میگه دیوونه اونقدر ...

عزیزم خدا بهت صبر بده😔😔 

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738
خوندن این مدل از کتاباهم میتونه تاثیر خیلی زیادی تو اصلاح رفتار وزندگی ادم وبهترشدن حالت داشته باشه

ممنونم عزیزم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند