2737
2734
عنوان

بچه ها چیکار کنم نماز بخونم...😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 346 بازدید | 39 پست

شیطون سنگینت میکنه... اگه چند بار محکم واستی و نماز بخونی ... شیطون خیلی ضعیف میشه... دیگه نمیتونه سنگینت کنه

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
اخرین بار ماه رمضون خوندم    

http://panahian.ir/post/56

ب همه دوستان پیشنهاد میکنم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیطون سنگینت میکنه... اگه چند بار محکم واستی و نماز بخونی ... شیطون خیلی ضعیف میشه... دیگه نمیتونه س ...

ی دو سه ماهی هست درگیرم بعد ماه رمضون تغریبا خیلی شل کن سفت کن در میارم ی روز میخونم ی هفته ن... همش هم تو ذهنمه نماز نخوندم

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2731

من تا شوهرم میگه قضاش را می خونم برا نماز صبح، میگم مگه خدا تا حالا روزی ما را به تاخیر انداخته که ما یه نماز را اینقدر سخت می خونیم، بعضی وقتها روش اثر داره بعضی وقتها نه. الته خودش تا بیدار میشه میگه چرا صبح برا نماز بیدارم نکردی   حالا کلی باهاش کلنجار رفتمو. 

من نماز صبم بوز قضا شد💔

2روزه واقعا نمیدونم چطوری, برا نماز, صب پاشم

ساعت رو کوک میکنم ولی, اصلاااا نمیفهمم کی زنگ خورده و من خاموشش کردم

صب ک بیدار میشم میگم کی ساعت زنگ خورد پس😕

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
میشه اگ داری بهم معرفی کنی. مثلا فلان استاد فلان مبحث

مثلا میتونی حجتالاسلام دکتررفیعی رو سرچ کنی درباره نماز سخنرانی دارن گوش بدی،برنامه سمت خدام میان خیلی بیان شیوا وقشنگی دارن

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2740
ی دو سه ماهی هست درگیرم بعد ماه رمضون تغریبا خیلی شل کن سفت کن در میارم ی روز میخونم ی هفته ن... همش ...

یه اعوذ بالله بگو و بلند شو... ارادت قوی میشه... شیطون ضعیف میشه

امتحان کن

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
مطالعه مذهبی خیلی تاثیر داره و گوش دادن به سخنرانیهای مذهبی درباره نماز،به ادم انگیزه مضاعف میده حتم ...

من چگونه یک نماز خوب بخوانیم استاد پناهیان خیلی کمکم کرد.البته قبلشم میخوندم  تو تمرکزم کمکم کرد.الان بهتر تمرکزم

دلا معاش چنان کن که گر بلغزد پای/ فرشته ات به دو دست دعا نگه دارد💜                                         خوبی های وجدان خفه کن!👈  طرف بعضی از بدی‌ها را رها نمی‌کند، بعد برای اینکه وجدان خودش را آرام کند می‌رود چهار تا کار خوب انجام می‌دهد. وجدانش آرام می‌شود. آن کارهای خوب راه دستت است که داری انجام می دهی، مرد هستی گناه نکن... استاد پناهیان                      ان شاالله نسل امروز، سربازان امام زمان خواهند بود.
مطالعه مذهبی خیلی تاثیر داره و گوش دادن به سخنرانیهای مذهبی درباره نماز،به ادم انگیزه مضاعف میده حتم ...

من تو نماز یکم تمرکزم پایینه

نمیخوام اینطوری باشم

یعنی نمیخوام فقط رفع تکلیف کنم

چیکار کنم تمرکزم بره بالا تو نماز

یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن...
مرسی عشقم

البته کلا سخنرانیای ایشون تاثیرگذاره..هرکدومو گوش بدی بلخره یجور عیرمستقیم رو نمازت تاثیر میذاره

اینجا فهرست همه سخنرانیای ایشونه بر اساسه موضوعات

http://panahian.ir/post/686

استارتر همین دغدغه ونهیب وجدان یعنی اینکه خدا داره تورو به سمت خودش میکشه و بهش جذبه الهی میگن که توفیقش نصیب هرکسی نمیشه..فعلا هرچقد درتوانت هست بخون حتی اگه فقط روزی ۲رکعت باشه هم خوبه واصلا به خودت فشار نیار.. شاید باورت نشه من با روزی ۲رکعت شروع کردم به نماز خوندن و همونم سروقت نمیخوندم.. ولی کم کم کار به جایی رسید که الان نماز عصرو عشاء روهم تو وقت فضیلتش میخونم.من همیشه از خدا خواستم خودش بهم توفیق بده..البته بعضی مواقع بخاطر دغدغه های ذهنیم اونجور که باید حضور قلب ندارم ولی خدا اونقدر مهربون وبزرگه که مطمعنم ازم قبول میکنه..

خوندن این مدل از کتاباهم میتونه تاثیر خیلی زیادی تو اصلاح رفتار وزندگی ادم وبهترشدن حالت داشته باشه

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
2706