2737
2739
عنوان

با این که میدونم کارم تضمین شده ست ولی میخوام بازم کنکور بدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 83 پست
عزیزم . بیشتر دوستا برادر شوهرم متخصص این رشته ان .من ازش مطمین شدم بعد رفتم ثبت نام کردم . حتی دیرو ...

عزیزم کنکور هر سال سخت تر میشه

شما متاهل هستی کارت سخته

تازه امسال باید دانشگاه هم بری هم درسای دانشگاهو بخونی و هم برای کنکور ... کلی از تایمت گرفته میشه

به نظرم اصلا عاقلانه نیست اینکار چون شما وقتت ازاد بود امسال و نیاوردی حالا دانشگاه باید بری درسای میکروبیولوژی هم بخونی برای کنکور هم بخونی ...😐

هرکسی برا خودش باید بسنجه من که نمیتونم هم به خونه همسر بچه برسم هم برم دانشگاه هم کنکور بخونم شاید ...

عزیزم من قعلا بچه ندارم بعد اینقدر به درس خوندن علاقه دارم که الان دوروزه فقط 3 ساعت خوابیدم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم کلاس زبان بیشتر به خاطر کنکورم میخوام برم . و این که اگه نشد کنکور بدم این رشته اکثر درساش به ...

بنطرم داری زیاده روی میکنی ، حالت رو میفهمم ولی راهش این نیست چون زبان بخونی و درسای دانشگاتو رفت و امدشم هست ، کنکورت میره ب حاشیه پس تصمیم درستی نیستش

توهمون درسهای دانشگاهتو خوب بخونی نیاز ب کلاس نیستش ... 

2731
عزیزم کنکور هر سال سخت تر میشه شما متاهل هستی کارت سخته تازه امسال باید دانشگاه هم بری هم درسای دا ...

پارسال دیر شروع کردم و انگیزه هم نداشتم . امسال انگیزه م خیلی بیشتره . بعد گفتم شاید به خاطر همین با شما خواستم مشورت کنم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
عزیزم این مارتی بازی نیست بلاخره ادم باید خودش هم تلاش کنه مثلا من میخوام سریع برم کلاس زبان . میخوا ...

پس شما این کارارو بذار ترم ۳ ب بعد ، ک میشه بعد کنکورت ... اگر قبول نشدی همه اینکارارو بکن

2738
عزیزم این مارتی بازی نیست بلاخره ادم باید خودش هم تلاش کنه مثلا من میخوام سریع برم کلاس زبان . میخوا ...

ما هزار برابر بیشتر از تو هزینه جانی ومالی کردیم منتهی چون تهش برادرشوهرنداشتیم شاغل نشدیم.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
کسایی که با پارتی میرن سرکار دولتی حقوقشون از خون سگ حرومتره

پارتی چسه وقتی خودم میخوام تلاش کنم بهترین باشم دیکه پارتی کاره ای نیست . برادر شوهرم هم فقط قصد داره منو به یه ازمایشگاه معرفی کنه این دیگه عرضه ی  خودمه که خودمو ثابت کنم .

ما هزار برابر بیشتر از تو هزینه جانی ومالی کردیم منتهی چون تهش برادرشوهرنداشتیم شاغل نشدیم.

عزیزم چه گیری به بنده خدا دادید یسوال پرسیده دیگه دق و دلیه زندگیتونک سرش خالی نکنید ای بابا

پس شما این کارارو بذار ترم ۳ ب بعد ، ک میشه بعد کنکورت ... اگر قبول نشدی همه اینکارارو بکن

یکی از اقواممون از بس تو این رشته قوی شده بود سال سومش دندون اورد.

2706