2733
2739

من بعد از 5 سال کنکور امسال رفتم ثبت نام کردم اونم به اصرار شوهرم  . خودم پرستاری دوس دارم البته برای من بیشتر کار مهمه چون نیخوام زحمتای شوهرمو جبران کنم . دوس دارم تو این یک سال که میرم دانشگاه و درسام بیشتر عمومیه بیشتر وقتم رو برای کنکور بزارم تا سال بعد تغییر رشته بدم .

هنوز با شوهرم صحبت نکردم چون میدونم زیاد موافق نیست  . ولی خودم قصد دارم این کارو بکنم به کسی هم نگم . رشته ی میکروبیولوژی قبول شدم و برادرشوهرم گفته بعد 4 سال کارت جوره . چون خودش تو وزارت بهداشته و اکثر دوستاش هم تو ازمایشگاه کار میکنن . نطر شما چیه همینو ادامه بدم و خودمو خسته نکنم یا برای کنکورم بخونم  البته بکم که تو این رشته زبان حرف اول اول رو میزنه و خود به خود زبانت فول میشه ولی میخوام از ترم 2 کلاس زبانم برم 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

همین خوبه

﷽ 🌸🌸 🌸 آقا     هستم🌸 🌸 🌸    صبورانه در انتظارزمان بمان ! هر چیز در زمان خودش ر خ میدهد..باغبان حتی اگر  باغش را غرق آب كند ،درختانخارج از فصل خود میوه نمیدهند
2738

عزیزم زیاد به حرف دیگران نباش خیلی ها به من گفتن تو لیسانس بگیر کارت با ما ولی بعد هیچ به روی خودشون نیاوردن بنظرم رشته ای بخون که کار براش باشه و منت کسیو نکشی رشته های پیراپزشکی بازار کارشون خیلی خوبه

دوباره نمیتونی روزانه بخونیا  البته اگه الان روزانه قبول شده باشین  

بسنج ببین هزینه ووقتی که دوباره برا رشته ی دیگه میخوای براری میارزه یا نه  چون هر دو توی یه شاخه هستن به نطرم اینکار رو نکن 

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
اگر از ترم دو میری زبان پس کنکورت چیه؟؟  یا کنکور بخون با زبان .‌ بنظرم اگر گفته جوره ک اوکی هس ...

عزیزم کلاس زبان بیشتر به خاطر کنکورم میخوام برم . و این که اگه نشد کنکور بدم این رشته اکثر درساش به اتگلیسی هست البته دانشجویان این رشته میگن . بخاطر همین میخوام راحتر درساشو پاس کنم با نمره ی عالی . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2706