2737
2734
عنوان

با این که میدونم کارم تضمین شده ست ولی میخوام بازم کنکور بدم .

| مشاهده متن کامل بحث + 701 بازدید | 83 پست
دوباره نمیتونی روزانه بخونیا  البته اگه الان روزانه قبول شده باشین   بسنج ببین هزینه ووقت ...

چرا میشه بخونه .فقط یه سال محرومه. بعد یه سال اول باید انصراف بده بعد بخونه بزا کنکور.

خدایا ابر میفرستی بارون نمیدی؟خوبه منم وضو بگیرم نماز نخونم؟😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوباره نمیتونی روزانه بخونیا  البته اگه الان روزانه قبول شده باشین   بسنج ببین هزینه ووقت ...

عزیزم ازاد دارم میرم به خاطر همین برای این مسئله مشکلی ندارم .نمیدونم بع خاطر همین دوس داشتم از شما مشورت بگیرم .

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
2731

من نمیدونم چقدر میتونی رو حرف برادرشوهرت حساب کنی

ولی با اطمینان بهت میگم

میکروبیولوژی رشته ای نیست که بتونی رو کارش حساب کنی اصلا و ابدا

آزمایشگاه دولتی اصلا استخدامت نمیکنه

چون بهشون بخشنامه کردن و این رشته در گروه رشته های تحقیقاتی هست و اونا ملزم به استخدام بچه های علوم آزمایشگاهی هستن

در نهایتم که ادامه بدی برای ارشد و دکترا، میگن رشته پایت میکروبیولوژی بوده و نظام آزمایشگاهی بهت نمیدن

این مشکل الان برای بچه ها هست و بشدت در حال پیگیری هستن

اگر امکان کنکور مجدد و تغییر رشته به پرستاری هست

انجامش بده

کار برای رشته هایی مثل پرستاری و فیزیوتراپی و رادیولوژی تضمینی هست

من بودم به فیزیوتراپی هم فکر میکردم

چون میتونی مستقل مطب بزنی

حتا رشته ای مثل تغذیه که بتونی مطب بزنی و مستقل کار کنی

موفق باشی

چرا میشه بخونه .فقط یه سال محرومه. بعد یه سال اول باید انصراف بده بعد بخونه بزا کنکور.

عزیزم آزاده   دانشگاه ازاد این دردسرارو نداره . 

خدا جونم کمکم کن تو رشته ی تحصیلیم خیلی پیشرفت کنم و موفق بشم  ..... با پزشکی قبول شدن داداشم هم خوشحال ترم کن . دوستتت دااارم.
من بشخصه راضی نیستم وخوردت نشه که پارتی بری سر کار. اون دنیا یقه تو وامثال تورو بدجوری خواهم گرفت

والا مام همینو خوندیم الان بیکاریم تو خونه نگا درو دیوار میکنیم متلک میشنویم بعد یه سری از هنکلاسیام الان با پارتی سر کارن

2738

من هنوز مثل تاپیکای قبلت سره حرف خودم هستم میگم بخون دوباره برا کنکور دولتی پیرا قبول شو خودت بی هیچ پارتی برو سرکار

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من نمیدونم چقدر میتونی رو حرف برادرشوهرت حساب کنی ولی با اطمینان بهت میگم میکروبیولوژی رشته ای نیس ...

عزیزم . بیشتر دوستا برادر شوهرم متخصص این رشته ان .من ازش مطمین شدم بعد رفتم ثبت نام کردم . حتی دیروز دوباره میخواستم انصراف بدم که نذاشت گفت حیفه . تا 4 سال دیگه هیچی معلوم نیست مگه کسی میدونست رشته ی پرستاری اینقدر احتیاجشون میشه . اینم معلوم نمیکنه اوندو وزارت بهداشت یه دفعه متخصصهای این رشته و زنتیک رو خواست . البته کار این رشته بیشتر تو ازمایشگاههای پاتولوژی هست . ولی خوب خودم نیخوام یه بار دیگه شانسمو امتحان کنم . به نطر شما اگه پرستاری قبول شم میتونم درسای عمومیش رو با این تطبیق بدم .

من هنوز مثل تاپیکای قبلت سره حرف خودم هستم میگم بخون دوباره برا کنکور دولتی پیرا قبول شو خودت بی هیچ ...

عزیزم به اصرار شوهرم رفتم ثبت نام کردم گفتم تو روزای بیکاریم برای کنکور هم بخونم . دیدم اکثر اونایی که دانشگاه میرفتن موفقتر بودن . مثل دختر عمه ی مامانم که سال سوم میکرو بود که دندون تهران قبول شد . 

عزیزم به اصرار شوهرم رفتم ثبت نام کردم گفتم تو روزای بیکاریم برای کنکور هم بخونم . دیدم اکثر اونایی ...

هرکسی برا خودش باید بسنجه من که نمیتونم هم به خونه همسر بچه برسم هم برم دانشگاه هم کنکور بخونم شاید شما بتونی

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
من بشخصه راضی نیستم وخوردت نشه که پارتی بری سر کار. اون دنیا یقه تو وامثال تورو بدجوری خواهم گرفت

عزیزم این مارتی بازی نیست بلاخره ادم باید خودش هم تلاش کنه مثلا من میخوام سریع برم کلاس زبان . میخوام هزینه کنم برم ازمایشگاههای خصوصی کار با دستگا6 رو یاد بگیرم جون تو داتشگاه زیاد یاد نمیدن . میخوام هزینه کنم برای کارورزیم . مطمین باش قبل قبل از اینکه برادر شوهر برام کاری کنه خودم یه کاری میکنم . 

😐منم دوسداشتم پرستاری قبول شم خونوادم نذاشتن 

وزن اولیه 71وزنم الانم ۵۴ قد 169 😍😍😍 جذابیت ده هزار برابر شده اعتماد ب نفسو نگم براتون همم از اندامم تعریف میکنن بزنین دست قشنگه رووو💃💃💃
2706