2733
2739

سلام دوستان...من امروز عضو این سایت شدم

ممنون میشم راهنماییم کنین

من ۶ روز از موعد پریودم گذشته ولی هنوز نشدم.دیروز آز بتا دادم جوابش نه دهم بود و جواب بیبی هم منفی بود...چندروزه سینه هام درد میکنن و اشتهام زیاد شده حالت های پریودی رو دارم حس میکنم هرلحظه دارم پریود میشم ترشحات آبکی دارم ک قبلا اصلا نداشتم حدود ۶ ماه پیش سونو دادم کیست نداشتم.در ضمن قصد بارداری نداشتم جلوگیریمون طبیعی بوده.میخوام بدونم امکان داره با وجود بتای منفی باردار باشم؟چند روز دیگه صبر کنم؟من قاعدگیم ۲۸ روزه و منظم بوده سابقه تاخیر نداشته.راستی اینم بگم اگه باردار باشم خوشحالم میشیم با اینکه قصدشو نداشتیم  

برا خوب کردنِ حالِ آدمها حتما نباید دکتر باشی...یذره "مهربون" باشی کافیه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ن امکان نداره حالت های پریودیه دگ  حتمااسترس داشتی یا عصبی شدی اینجوری شده

اخه این چندوقت نه استرس داشتم نه عصبی بودم

2738
دلیل نداره چون 6ماه پیش سونو دادی، الان کیست نداشته باشی شاید کیست داشته باشی  زیر دلت سمت خا ...

نه درد نمیکنه

وقتی جواب ازمایش تو دستت   دیگه سوال نداره باید بری دکتر امپول پروزسترون واست بنویسه

درسته ولی میخواستم بدونم اگه تا چند روز دیگه صبر کنم دوباره برم آزمایش ممکنه مثبت شده باشه؟یا این دیگه جواب قطعیه

2706