2737
2739
منم متنفرم ازاینکارمن هرچقد هم جدی باشم بازم میپرسن ت چ جوری میپیچونی مثلا میگن فلان چیزوچقدخریدی

میگم متاسفانه قیمتش یادم نیست

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چ خوب به منم یادبدید من میپرسن میگم دوست ندارم از زندگیی کسی بپرسم ودوست ندارم کسی از زندگیم بپرسه

اینجوری بدتره.اول اینکه خودم راجب زندگی کسی نمیپرسم ی کاری هم ک انجام میدم یا تصمیمی میگیرم ب کسی چیزی نمیگم.اگه هم ی کاری پیش اومده باشه که همه بدونن که مثلا میپرسن چیکارکردی چی شد میگم فعلا هیچی.فعلا معلوم نیس‌.یا حل شد خداروشکر.

بپرسن چجوری و فلان از ی نقطه بی اهمیتش توضیح کوچیکی میدم.

کسی هم بخواد راجب کاری راهکاری بده که مثلا اون میدونه و حالیشه میگم خودمون ی تصمیماتی داریم.

انتقاد کردن و این چیزارو اصلا جدی نمیگیرم برای خودم.ولی اگه یکی راجب کارای شوهرم انتقاد کنه جوابشونو درست میدم.

اگه یکی بگه فلان کارو انجام بده بهتره و اینجور نمیگم من اینطوری دوسدارم ما میخوایم اینکارو کنیم.میگم باش ولی انجام نمیدم کاره خودمو میکنم.

چن بار اینطوری باشی حساب کار دسشون میاد

خاله های مهربون،برای سلامتی نی نی کوچولوم یه صلوات میفرستین؟😍
2731
اینجوری بدتره.اول اینکه خودم راجب زندگی کسی نمیپرسم ی کاری هم ک انجام میدم یا تصمیمی میگیرم ب کسی چی ...

ممنون از راهنمایاتون

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738