2737
2739
عنوان

شماجای من بودین چیکارمیکردین؟میرفتین یانه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1367 بازدید | 141 پست
نرم ببینم این دفعه چیکارقراره بکنه .ازعکس العملای منم خیلی بدش میادهرچی میگه خندم میگیره .

خودت میدونی. ولی ازینجور ادما هرچی دوری کنی، اوضاع بهتره.

تا خدا هست...ناامیدی چرا؟😍🍁😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خودت میدونی. ولی ازینجور ادما هرچی دوری کنی، اوضاع بهتره.

باورکن من عیدبه عیدمیرم کل تایم نشستنمون۵دقیقه نمیشه همسرم سریع تاعمه اش میخوادچیزی بگه میگه خونه مادرزنم دعوت داریم یامن چون کارام زیاده همه جااینجوری کم میشینیم اماعمه اش ماشاالله ازقبل زنگ میزنه میگه ماهم میایم عیددیدنی هم شام.همسرم چندبارتونامزدیمون بدجورجواب حرفای عمه اش رودادگفت بزرگی احترامت واجبه اماتومسائل من وهمسرم دخالت نکن لطفاعمه اش هم گفته بودنمیام عروسیتون همسرمم گفت هرطورمایلین .جالب اینه بازاومده بود.یعنی این آدم ازرونمیره

باورکن من عیدبه عیدمیرم کل تایم نشستنمون۵دقیقه نمیشه همسرم سریع تاعمه اش میخوادچیزی بگه میگه خونه ما ...

خیلی رو اعصابه بخدا😐😐😐😐😐😐

باید چندبار مثل خودش باهاش رفتار کنی و حرف بزنی

حتی جلو بقیه

وقتی چندین بار ضایع بشه ممکنه کنار بکشه و دست از سرت برداره

2738
چه زشتیی کاره اون زشته بازنکنیا دختر 

اخه من وهمسرم ازخیلی ازنظرهاباهم متفاوتیم عمه اش هررفتارمنومیزاره به پای طبقه اجتماعیم همسرم بارهااخطارداده بهش اماازرونمیره .حتی تومحرم مادرشوهرم نذری داشت رفتیم تاعمه اش یه تیکه انداخت بهم همسرم ناراحت شدبه مادرش گفت مامیریم خونمون من حوصله این حرفاروندارم ونمیخوامم بمونم وگرنه جوابش رومیدم 

باورکن من عیدبه عیدمیرم کل تایم نشستنمون۵دقیقه نمیشه همسرم سریع تاعمه اش میخوادچیزی بگه میگه خونه ما ...

اوه اوه تا این حدددد

متاسفم که باید بگم ا اخر عمرش بیخ ریشت بستست این

خدا صبرت بده😂😂😂😂