2737
2739
چه چیزی مانع رسیدنتون شد؟تلاش کردید برای رسیدن؟ اصلا مناسب هم بودید؟بعد ازدواج عاشق همسرتون نشدید؟ ...

عشقم هیجده سال ازم بزرگ تر بود... هیییچ تلاشی نکردم.. هیییچ وقت... خودم رو در حدش ندیدم.. فکر میکر دم خیلی کمم براش.... در حالی ک الان میبینم من که خوب بودم به این زیبایی و خوبی و عاشقشم بودم... فقط اعتماد ب نفس نداشتم فکر میکردم منو ب چشم بچه نگاه میکنه...

یه ازدواج بدون عشق کردم.. نه عاشق نشدم بعد ازدواج... روز ب روز دارم بیشتر ب عشقم فکر میکنم ... همش باهاش تو خیالم حرف میزنم قرار میزارم و...

منظورت الان ک ازدواج کردی؟ خب انتخابه خودت بوده/😕\ نبوده؟!

آره انتخاب خودم بود...عاشقشم...ولى اون اول همه چيز و بهم نگفت،هم من هم خانواده ام به اخلاق و شخصيت بها ميداديم كه خدارو شكر ازين نظر كامله همسرم.ولى در مود مسايل مالى نه اينكه دروغ بگه،ولى زيركانه خيلى چيزارو نگفت.وقتى بله رو دادم فهميدم كه ماشين زير پاش از دم قسطى و همه حقوقش واسه قسط و قرض ميره و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینکه یه دختر شهری که پدرومادرم تو پرِقو بزرگم کردن و از گل نازکتر بهم نمیگفتن ، حتی الانم که یک مادرم ، مامانم نمیذاره دست به سیاه و سفید بزنم و همیشه هوامو داره!!

اونوقت خونه ی مادرشوهرم که تو روستاست و بایدبه خصوص فصل کشاورزی بری اونجا و تمام کارهایی که نکردی و یکجا انجام بدی ، حق من نبود☹

البته مقصر خودمم و یکمم پدرومادرم که موقع ازدواج اینا رو نمیدیدم!!!!

مسخره نكنيدااا.ولى اينكه منى كه خونه بابام ماشين شاسى بلند و شيك سوار ميشدم الان بايد سوار يه تيبا ق ...

مگه خودتون انتخاب نکردید؟بعدشم برای رسیدن به خواستتون وآرامش وراحتی مثل خونه پدر،خودتونم تلاش کردید؟

2728
مگه خودتون انتخاب نکردید؟بعدشم برای رسیدن به خواستتون وآرامش وراحتی مثل خونه پدر،خودتونم تلاش کردید؟

تلاش كه ميكنم.ولى همه درها به روم بسته ميشه.با اين هزينه ها چقدر بايد جون بكنيم كه بتونيم خونه و ماشين شيك داشته باشيم؟!هزار سال!

2740
عشقم هیجده سال ازم بزرگ تر بود... هیییچ تلاشی نکردم.. هیییچ وقت... خودم رو در حدش ندیدم.. فکر میکر د ...

الان بالاتر پست گذاشتن با۱۸سال از خودشون بزرگ‌تر ازدواج کردن و ناراضی هستن شاید شمام بعد ازدواج متوجه میشدید به درد هم نمیخورید،سعی کنید قدر زندگی الانتونو بدونید وبه همسرتون علاقه مند بشید🌷

آره انتخاب خودم بود...عاشقشم...ولى اون اول همه چيز و بهم نگفت،هم من هم خانواده ام به اخلاق و شخصيت ب ...

سنشون خب نسبت به پدرتون کمه،ان شالله بعد چند سال با تلاش  به همه چیز میرسید

اون ضربه روحي كه خوردم حقم نبود اون شبايي كه بالشتمو بغل ميكردم اروم اروم اشك ميريختم تا كسي صدامو نشنوه حقم نبود

خودتو دوس داشته باش از تو فقط یدونه هست✨🤍
به نظرم حسرت داشتن کسی  خیلی بدتر از پشیمونیه...  

شاید شرایطی به مراتب بدتر از الان داشتید اونم یا باید یه عمر میساختید وخودتون تو اون زندگی عذاب میکشید یا طلاق میگرفتید

اتفاقا خیلی وقتا آدم باید جلوی احساساتشو بگیره ومنطقی تصمیم بگیره ازدواج بااین همه اختلاف سنی شاید از۱۰۰تا۲-۳تا رضایت بخش باشه برای هر دو طرف