2737
2734
مسخره نكنيدااا.ولى اينكه منى كه خونه بابام ماشين شاسى بلند و شيك سوار ميشدم الان بايد سوار يه تيبا ق ...

منظورت الان ک ازدواج کردی؟

خب انتخابه خودت بوده/😕\ نبوده؟!

سعی کنیم "قضاوت" نکنیم.اونم تو فضای مجازی!

پدرومادرم رو تو نوجوونی از دست دادم در حالیکه خواهروبرادر هم نداشتم

الان 31سالمه و خوشبختم

ولی حقم نبود

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بدترینش اینه که بخاطرشوهرم از تهران اومدم حومه پشیمونم ولی چیکارمیتونم بکنم

کجا؟

ما انسان بودیم، تا زمانی که، نژاد ارتباطمان را از هم گسست،مذهب جدایمان کرد،سیاست تقسیممان کرد،و ثروت طبقه‌بندیمان کرد.شاید روزی دوباره انسان شویم.          پ.ن: تو جوش عاقبت ما مزن که در صف محشر/ کسی سوال اگر کرد می دهیم جوابی!

یه خیانت بد دیدم از یکی از عزیزترینام بعد اون هیچوقت دیگه نتونستم به خودم بیام😭

ضربه روحی بدی خوردم سر اون خیانت

اینکه می گویند:راه باز است و جاده دراز...یعنی راه رفتن باز است...اما جاده ی جبران دراز…
2728

من حقم ی برادر فوق العاده بی ادب و بی شخصیت نبود 

در حالی که پدر و مادرم نرمالن

من حقم تنهایی و بدون دوست صمیمی بودن نبود.

من ۲۵سالمه. اهل ریسک و مطالعه ام و برای چندتا نشریه دانشجویی نویسندگی میکنم،میتونم با هر دوتا دستم بنویسم و عاشق ادبیات و آواز اصیل ایرانی ام.❤
😞😞😞😞😞من حقم بود به عشقم برسم.... ولی بدون عشق ازدواج کردم دلم خیلی برای عشقم تنگ شده... دلتنگ ...

چه چیزی مانع رسیدنتون شد؟تلاش کردید برای رسیدن؟

اصلا مناسب هم بودید؟بعد ازدواج عاشق همسرتون نشدید؟

به نظرم سعی کنید به گذشته فکرنکنید 

2740

به خواسته خودم توسن كم ازدواج كردم ,,با كسي كه ١٨سال ازم بزرگتره,,انتخابم اشتباه بود

لياقتم خيلي بيشتر از ايناس دارم تو اين سن حيف ميشم بخدا 

خدایا حافظ عشقم عمادم دخملم رها باش ❤❤❤  
مامانم از بگی بن محبت نمیکرد یبار یاد ندارن بوسم کرده باشه یا برام داستان گفته باشه از رو محبت همش د ...

عزیزم سعی کن برای بچه های خودت مادر خوبی باشی ومادرتم

ببخش اگه اشتباهی کرده🌷خیلیاش به تربیت نادرست و ذات آدما و...ربط داره وشاید اصلا متوجه نبودن به شما با این کار لطمه میزدن

اومدم شهر غریب دوری راه جاده و تنهایی و درسمو ول مردم دو سال عقب موندم. الان پشیمونم . میگم كاش بیشتر فكر و صبر میكردم و زود تصمیم نمیگرفتم. 

فقط 16 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه قراره من اونی باشم كه تو میخوای دیگه من ،من نیستم
2706