2737
2739
عنوان

دوستان وارد درتشخیص برنجهای تقلبی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 44 پست
من اخه دورم چه اطمینانی هست پولو بفرستیم برامون برنجو ارسال کنن. تازه بازم معلوم نیست واقعا بازم قاط ...

ما شمالی نیستیم خراسان شمالی هم کشت میسه برنجش هم عالیه وقتی ابکش میکنیم عطرش در کل کوچه میپیچه

به مشهد نزدیک راحتر میتونید بیاید

خوشا به حالتون حداقل برنج سالم واصل استفاده میکنین.

داخل همین رشت حتی مامانم اینا برنجی که میخرن قاطی هستش. من اینقدر دلم میسوزه که یه عالمه پول برنج میدن ولی قاطی هست. آخه پول تدارت یهو برنج سالیانه از کشاورز بخرن. حتی ماها که داخل رشتیم سرمون کلاه میره

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره دیگه دورین. پس فکر برنج ارانی رو از سرت بیرون کن چون همش تقلبه. من شمالم پدرشوهرم اینا هم کشاو ...

دقیقا ! معلوم نیست چی قالب کردن حالا این وسط دلال ها هم دستکاری میکنن 

اتفاقا اینجا خیلیا به اتوبوس میسپرن که براشون برنج بیاره  بعد میرن ترمینال میگیرن من خودم دیدم ...

من تاحالا اینجوری حقیقت نگرفتم. بازم اونایی که میگیرن بالاخره احتمالا اشنایی یا کسی دارن .

2728
دقیقا ! معلوم نیست چی قالب کردن حالا این وسط دلال ها هم دستکاری میکنن 

حساسترین ماده غدایی گوشت و برنج ومیوه ونان و با کمترین نظارت. خداشاهده هندوانه ابش ریخت رو  میزم قرمز شد رنگش پاک نمیشد یعنی فاجعه رنگ طبیعی هندوانه با دستمال پاک میشه.

گوشتا و مرغا هورمونی. میوه ها بی مزه بخاطر سم و کود شیمیایی. برنجا تقلبی باز نون بهتره اوضاعش. سونامی سرطان راه افتاده من به این افراد میگم قاتلان گمنام با جون مردم بازی میکنن و خیلیا رو رهسپار ون دنیا کردن.

ما خودمون زمین داریم و برنج میکاریم هر سال برنجمون رو میدیم کارخونه برامون بار میزنه میده تهران

ولی کارخونه اش مطمئنه یعنی میدونیم دستکاری نمیکنه 

ولی خیلیا هستن که خدا رو نمیشناسن هزار نوع رو قاطی میکنن بخاطر یه قرون پول بیشتر 

و اینکه اگه میخواید همیشه برنجی بخرید بگید ۵ کیلو یا کمتر بهتون بده تا بپزید امتحان کنید نه اینکه برای یک سال رو یهو بگیرید بدون پخت

ما به شرط پخت میدیم شما هم دارید میخرید به شرط پخت بخرید

2738
ما خودمون زمین داریم و برنج میکاریم هر سال برنجمون رو میدیم کارخونه برامون بار میزنه میده تهران ولی ...

عزیزم وقتی راه دورباشه  پس نمیگیرن اگر تو همون شهر باشیم میشه و بازم خوشا به حالتون برنج خودتونو استفاده میکنید.

گوشتا و مرغا هورمونی. میوه ها بی مزه بخاطر سم و کود شیمیایی. برنجا تقلبی باز نون بهتره اوضاعش. سونام ...

مابیشتر غذامون سبزیجاته شوهرم هیچ گوشت یا مرغی نمیخوره 

عزیزم وقتی راه دورباشه  پس نمیگیرن اگر تو همون شهر باشیم میشه و بازم خوشا به حالتون برنج خودتون ...

اینم درسته 

ان شالله شما هم ایندفعه یه برنج خوب نصیبتون بشه

مابیشتر غذامون سبزیجاته شوهرم هیچ گوشت یا مرغی نمیخوره  

من گوشت اومدم نخورم بدنم شروع کرد به ضعف کردن .  برنج محلی و مواد غذایی سالم محلی شاید واقعا بدنو نگه داره ولی با این مواد غذایی تقلبی  سمی همون بعداز چند روز بدن جواب میکنه. مرغ که دیگه نمیخرم مشکل هورمونی شدیدی پیدا کردم.

2706