2733
2739
عنوان

دوستان وارد درتشخیص برنجهای تقلبی لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 44 پست
ما که اکثر از شهر خودمون کشاورزای آشنا میخریم وگرنه نمیشه اعتماد کرد

من اخه دورم چه اطمینانی هست پولو بفرستیم برامون برنجو ارسال کنن. تازه بازم معلوم نیست واقعا بازم قاطی نداشته باشه الان این دوستمون هم ازشمال خریده قاطی داشته.

واقعا متاسفم.

این پولا از گلوشون پایین میره؟

بهترین روش اینه که از دست یه کشاورز مطمئن برنج بخرین. کارخونه دار نخرین مغازه دار نخرین

سالی یه بار بیاین شمال از دست کشاورز بخرین

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برنج های تازه شمال بهم میچسبه این راه متوجه شدنشه  برنج ایرانیه اگه خارجی قاطی بود بهم نمیچسبی ...

عزیزم من برنج ایرانی اینجوری تا حالا ندیدم نه وی داره هم اینکه شفاف نیست نه عطر نه طعم نه بو نه قد میکشه هم به هم همش میچسبه دنیا روغنم بزنم باز میچسبه. یا هندیه یا پاکستانی یا بدتر.

من اخه دورم چه اطمینانی هست پولو بفرستیم برامون برنجو ارسال کنن. تازه بازم معلوم نیست واقعا بازم قاط ...

شهر خودتون کشت نمیشه

برنج منطقه ما واقعا عالیه حتی سراغ دارم شمالهایی که میان از اینجا میخرند.

2731
واقعا متاسفم. این پولا از گلوشون پایین میره؟ بهترین روش اینه که از دست یه کشاورز مطمئن برنج بخرین. ...

من مشهدم خیلی به شمال دوریم اونایی که تهرانن راحتترن ولی شمال به مشهد خیلی دوره از لحاظ هزینه هم مقرون به صرفه درنمیاد مگر اینکه کسی خودش وسیله نقلیه داشته باشه.

عزیزم من برنج ایرانی اینجوری تا حالا ندیدم نه وی داره هم اینکه شفاف نیست نه عطر نه طعم نه بو نه قد م ...

برنجش چون تازه هست اینجور وگرنه پاکستانی نمیچسپه 

یه مدت بمونه خوب میشه کشاورزا میگن بلافاصله بعد برداشت استفاده نشه وحتی میگن گرم نگه دارید مثلا ما یادم 1ماهی پتو رو کیسه ها انداختیم

2740
من مشهدم خیلی به شمال دوریم اونایی که تهرانن راحتترن ولی شمال به مشهد خیلی دوره از لحاظ هزینه هم مقر ...

اره دیگه دورین.

پس فکر برنج ارانی رو از سرت بیرون کن چون همش تقلبه.

من شمالم پدرشوهرم اینا هم کشاورزن، کشاورزا برنج اصل میفزوشن اما متاسفانه کارخونه دارا و مغازه دارا تقلب میکنن

پروفایلم عکس خودمه لطفا کپی نکنین❤ البته چیز خاصی نیس یه عکس از پشت سَرَمه قیافمم مشخص نیس ولی به هرحال متعلق به منه😁
عزیزم من برنج ایرانی اینجوری تا حالا ندیدم نه وی داره هم اینکه شفاف نیست نه عطر نه طعم نه بو نه قد م ...

معلوم نیست چی بهتون دادن برنج خوب باید یکدست باشه سفید باشه برنج خوب باید خشک باشه عطر داشته باشه

تو دیوار برید انواع کیسه برنج فروخته میشه یعنی چی واقعا؟ یعنی نباید نظارتی باشه تو فروش کیسه های خالی و تحت یک نظارت قوی پر بشن ازمایش بشن مارک بخورن. اخه چه وضعشه. 

من مشهدم عزیزم راهمون خیلی دوره.

اتفاقا اینجا خیلیا به اتوبوس میسپرن که براشون برنج بیاره 

بعد میرن ترمینال میگیرن من خودم دیدم خیلیا با کاروان های مسافرتی میبرن مشهد

برنجش چون تازه هست اینجور وگرنه پاکستانی نمیچسپه  یه مدت بمونه خوب میشه کشاورزا میگن بلافاصله ...

نه مطمئنم ایرانی نیست حداقل باید عطر و طعم داشته باشه که نداره.

2706