2733
2734
عنوان

منو شوهرم خواهر برادریم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4790 بازدید | 186 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچم دوازده سالشه. رابطمونم در جد سالی دوباره

عزیزم     اگه همسرتون مشکل ضعف ج داشت (یا کاهش میل) می تونستم       کمک ت کنم          ولی احتمالا (شاید) دارن خیانت می کنن

این رو من نمی تونم کارش بکنم              مطمئن شدید که خیانتی در کاره       یا فقط احتمال میدید ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
من دیشب اخر شب خوندم.امشر از سرکار اومده بود کلا یه آدم دیگه بود.خودم کف کردم بخداااا

توروخدا راست میگی

چجوری شده بود؟ مهربون  یا حرف گوش کن؟؟؟

وقتی دعوا داری منو ریپ نکن من متاسفانه بد دعواییم قطع میشیم باهم
2731

يعني نامردي اگه خودت از اين اون رو ب اونرو نكني بعد كه حسابي سر فرم اومدي شوهرت نزديكت خواست بشه يه بيلاخ نشون ندي ب هر دري شده بزن خودتو عوض كن تا اعتماد بنفست برگرده ببين مرگ فقط چاره نداره فهميدي؟!!!

خدايا مواظب عشقاي زندگيم ، دخترم و همسرم باش هميشه 💋😍😍
۳۳ سالمه ولی ۳۶ به نظرمیرسم شوهرم میگه انقد زشتی لختم بری تو خیابون کسی نگات نمیکنه

بنظرم بیشتر مشکل روحیات خودته. من 32 سالمه هنوز فک میکنم خیلی خیلی جوونم بعد تو ول کردی هی میگی ابروم سفید شد زشتم مریضم. خو 4 بار بگی مریضم شوهره دلش میگیره دور از جونت سرطان ک نداره مشکل هورمونی با 4 تا قرص حل میشه .اول از خودت شروع کن بعد کم کم رو شوهرت کار کن شایدم خودش اومد سمتت

2738
اره خب وقتی ینفر هر روز بهت بگه زشتی زشتی فلانی خیلی اعتماد ب سقف برات میمونه

هر چی عکس باهم تو پارک داشتیم همه رو پاک میکنه عکس نمیذاره بمونه میگه زشته یه وقت یکی میبینه آبروم میره. بیرون که میریم از من خجالت میکشه

2706