2737
2739
عنوان

منو شوهرم خواهر برادریم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 4790 بازدید | 186 پست

ستاینده ؟؟شما ‌که تو یکی از تاپیکات  نوشتی همسرت انقدر معتاد که حتی می ترسی با هاش مسافرت بری حالا نشستی ببینی اون چی میگه اون  خودش پر ایرادها..بعدم بهونه نیار دیگه بهت میگن برو پیاده روی بهانه میاری ..هر چقدر هم آروم بری بهتر از اینکه تو خونه بشینی بالاخره کالری میسوزونی.. موهاتو رنگ نکن حنای پاکستانی بگیر تو رنگای مختلفم هست و اصلا قرمز نمیکنه هر رنگی بخوای قهوه ای کن ابروت ریخته سایه ابرو بکش ..دست و پات خشکه کرم بزن گلیسرین و آبلیمو و گلاب بزن دندانت برو دکتر ..بر هورمونها برو دکتر ..کلا بهونه زیاد میا ر یا..دیگه بچه ها چی بهت بگن ..

مشاور امور ملکی در کیش..🌴
خیلی ممنون که وقت گذاشتی فردا دوباره نظراتت رو مرور میکنم. وقتی از سرتاپا مشکل دارم چطوری و از کجا ش ...

باور كن اينقدر كه تو به زشتى و بدرد نخورى خودت اسرار دارى فيونا،زن شرك نداشت!وقتى خودت در مقابل تغيير اينقدر مقاومت ميكنى و با دل و جون به سبك زندگى الانت چسبيدى،وقتى اينقدر راحت درباره بودن شوهرت با يكى ديگه حرف ميزنى...پس ما هرچى بگيم الكيه.يا دارى كلا ما رو گير ميارى،كه اميدوارم همينطور باشه و در دنياى واقعى كسى اين شرايطى كه شما تعريف كردين رو نداشته باشه!يا واقعا خيلى از نظر روحى داغونى و بايد حتما كمك پزشكى بگيرى

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام من تاپیکاتو خوندم تقریبا ببین خودتو نباز منم تجربه هایی مشابه تو دارم میدونم یکی وقتی بهت سر کوفت بزنه و هی تکرار کنه چی میشه دیگه کم کم نایی واسه ادم نمیمونه و دلش نمیخواد ایرادشو درست کنه و همش میشه پر از عقده و غصه واسه سر کوفت شنیدن.منم میخوام شروع کنم توهم شروع کن وزن کم کردن دراز نشست برو و رژیمتو بگیر و مطمئن باش شوهرت شدت طعنه هارو بیشتر میکنه اما ناامید نشو وزنتو کم کن بعد تو این مدتم سعی کن پول جمع کنی برای خودت بیشتر به عنواین دکتر و دارو و بچه ازش پول بگیر پس انداز کن بعد لاغریت زیر چشماتو تزریق کن گودیش بره و تو اینترنت واسه سفیدی دندون سرچ کن و اسه سفتی سینه درمان خانگی رو تست کن روحیت خوب میشه توی رژیمت پروتیین بخور حتما موهات کمتر بریزه هر شب قبل خواب کف سرتو با روغن زیتون و نارگیل اصل چرب کن از جای معتبر بخر بعدم با روسری ببند .بعد به صورتت سیب زمینی رندت شده بزن به صورتت حجم میده و پر میکنه.خدارو چه دیدی شاید اصلا شوهرتو ول کردی فقط تنبل نباش یه مدت که رو روال افتادی برو یه جا کار کن بزار تو اجتماع باشی