2733
2739
عنوان

حاضر بودم هیچی نداشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 79 پست

دوستان یکم ایمانتون رو قوی کنین به خدا راه دوری نمیره ها،چه خبره مگه هر کی شوهرش بد باشه یا نداشته باشه باید تو خواب با مردای دیگه عشق بازی داشته باشه اینارو به کنایه نگفتم از سر دلسوزیه ،همش به فکر دنیاتون نباشین آخرت پس چی میشه،توکل کنین به خدا درست میشه انشاالله...

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره درست میگی اما چرا خدا اون چیزایی که هیچوقت دنبالش نبودمو بهم داد و تنها چیزی که برام مهم بود و ...

من جواب سوالاتت و نمیدونم عزیزم اما یه چیزی بهت میگم اگه میخوای تو زندگیت آرامش داشته باشی و وضع واست سخت تر از چیزی که هست نباشه چرا رو از زندگیت حذف کن 

گرچه تکیه گاه منی، اما خود، در تنهایی، ساقه ی باریک یک گل مینایی.
2731

من شوهرم همون جوری که تو میخوای.  حتی بهتر. اما اوضاع اقتصادی مون داغونه.

همش میگم کاش شوهرم خوب نبوداما حداقل پول داشتیم 

چرا هیچکس راضی نیست ؟!😭😭

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
شوهر منم که فقط ادای با درک و شعورارو در میاره آس و پاسم هست بدهکارم هست فقط و فقط به اونجاش و اونجا ...

اونجاشو اونجام😐😆😆😆😆

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭
دوستان یکم ایمانتون رو قوی کنین به خدا راه دوری نمیره ها،چه خبره مگه هر کی شوهرش بد باشه یا نداشته ب ...

کاش خدا مهر مارو تو دل شوهرمون مینداختدشوهرمون سر عقل می اورد

مگه زن نیاز به محبت ندارا دارم میسوزم که یه جمله عاشقانه  یه حرفی که دلم خوش کنه تو این زندگی بهم نزد

دختر خوشکلم ،عاشقتم نفسم
2740
من شوهرم همون جوری که تو میخوای.  حتی بهتر. اما اوضاع اقتصادی مون داغونه. همش میگم کاش شوهرم خ ...

عزیز دلم خدا همه چیزو باهم نمیده بعضی چیزا رو میده وبعضی چیزا رو هم میگیره همیشه صبور باشید دلبندان من

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼
بخدا تنهایی شرف داره به زندگی با آدم نفهم خودخواه

کاش تنها بودم حداقل میگفتم کسی رو ندارم

حالا چی

نه دیگه فرصت دیگه ای برای انتخاب دارم

نه همدمی برای زندگی دارم

اگه حرف معمولی بزنم یا ازش بخوام بهم محبت کنه هم دعوا میشه

عزیز دلم خدا همه چیزو باهم نمیده بعضی چیزا رو میده وبعضی چیزا رو هم میگیره همیشه صبور باشید دلبندان ...

صبوریم مادر جان.  ولی ادمیم کم میاریم. 

خیلی سخته بی پولی

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
کاش خدا مهر مارو تو دل شوهرمون مینداختدشوهرمون سر عقل می اورد مگه زن نیاز به محبت ندارا دارم میسوزم ...

خیلی از مردا بلد نیستن ابراز علاقه کنن این دلیل نمیشه که زناشونو دوس نداشته باشن...... 

〽اين نيز بگذرد〽ماكه خندان ميرويم😊🚶🏼
در عمل نمیتونی تا ابد تنها بمونی. ادم برای تنهایی افریده نشده

خیلیا موندن بهتر از زندگی کردن با یه نفهمه

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.
2706