2726
عنوان

حاضر بودم هیچی نداشته باشم

852 بازدید | 79 پست

نه نونی برای خوردن

نه لباسی برای پوشیدن

نه جایی برای زندگی کردن

هیچی هیچی

فقط شوهری داشتم که منو میفهمید، با درک و شعور بود، دوسم داشت، همدم تنهاییهام بود، مرهم دردام و ...

ولی برعکس همه چی دارم، بجز اون چیزی که دوست دارم، خیلی تنهام، خیلی خستم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تنهایی زندگی کردن هزار مرتبه بهتر از زندگی با کسی که یکی از هزاران حرف تو را نمیفهمد

کسایی که از زندگیم خبر دارن میشه پیجم رو فالو کنن قطعا براشون میشه یه خیر که شاید باعث بشن من از این زندان خلاص بشمtashrifat_rooyayi@                                  تا نصیحت خواهرانه دارم براتون :                                                                                                                       اول :قضاوت کار ما نیست قضاوت فقط کار خداست تازه خدا گاهی چشمش رو میبنده و رد میکنه ما کی باشیم ؟  ما مال قضاوت نیستیم...                                                                                                                     دوم : مواظب آبروی مردم باشید نکنه آبروی مومنی رو که حرمتش از حرمت خانه خدا واجب تره ببرید خیلی مواظب باشید.

اگه لباس ونون‌وخونه نداشتی که میگندیدی چطور شوهر به این خوبی گیر میاوردی

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙

من بر عکس توأم....منو خیلی می‌فهمه.درکش بالاست...ولی برام آب ونون نشد.....

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706