2733
2739
عنوان

حاضر بودم هیچی نداشته باشم

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 79 پست
شوهرم پولدار نیست، یه کارمند معمولیه، ولی خداروشکر بی پولم نیست، زندگیمون خیلی خیلی معمولیه ولی با ه ...

پس وضع توئم عین منه، شوهر منم کارمنده و زندگی معمولی داریم

شاید چون زیادی وابسته میبینه تورو اینطوری میکنه، یاد بگیر بهش محبت کنی ولی از حیطه توجهت هم خارجش کنی یعنی محبت نکرد هم برات مهم نباشه،برای روزات برنامه بریز یا چندتا کلاس یا باشگاه و ادامه تحصیل، وقتی ببینه اینقدر به خودت بها میدی و شادی اونم کم کم درست میشه

تازه توئم اینقدر سرت شلوغه و کارای مفید میکنی که اصلا بی محبتی شوهرت به چشمت نمیاد

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پس وضع توئم عین منه، شوهر منم کارمنده و زندگی معمولی داریم شاید چون زیادی وابسته میبینه تورو اینطور ...

آره فکر خوبیه میخوام سرمو انقد شلوغ کنم که یادم نیاد شوهر دارم

یه مشاورم بهم گفت تو انقد دور و برشی و بهش میرسی که فک میکنه همه چی خوبه، یکم ازش دور شو تا اون بیاد سمتت، ولی با این کارا زندگیمون سردتر شده فعلا

طول میکشه

منم اوایل که که میچرخیدم شوهرم سرشو میکرد تو گوشی،منم همه کارامو میکردم،شوهرم اومدنی میشستم سر درس یا به خودم میرسیدم ماسک و ادکلن و میوه پوست کندن برای خودمو اون میومد دنبالم

پس کی کرونا تموم میشه ،من به این حجم از زندگی مشترک عادت ندارم ،به من گفته بودن صبح میره شب میاد.... زن دوم نگیرین، یا زن دوم شمارو می‌کشه ، یا شما زن دوم رو میکشین ، یا زن اول هر جفتتون رو میکشه   
2728