2733
2734
عنوان

بیایین براتون از معجزه بگم...معجزه ای ک باچشم خودم دیدم.

| مشاهده متن کامل بحث + 3063 بازدید | 153 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میدونید که ادم وقتی پیرمیشه بچه هاشون سخت شونه نگهداری کنن ازش. 

مامان بزرگم هر روز خونه یکی ازبچه هاش بود. 

ی روز قرعه ب نام مادرم افتاد مادربزرگم خیلی حالش وخیم بود. مامان بزرگم یادم رفت بگم لال شده بود.اصلا دهنش برا اب خوردنم بازنمیشد 

ی روز صبح زود روز مبعث پیامبر رحمت. مامانم صدام زد با فریاد و تند تند صدام زد ماهمسایه شونیم.

دوویدم فکر کردم مامان بزرگم برحمت خدارفته. با ناباوری دیدم مامان بزرگم سر جفت پاهاش وایساده

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 
2738

بخدا نمیدونستیم ازذوق چیکارکنیم؟فقط سریع گوشیموبرداشتم ازراه رفتنش فیلم گرفتم و ی اهنگ حضرت محمد رو هم روش پخش کردم و زیرش نوشتم معجزه و برا دایی و خاله و .. فرستادم. 

مامان بزرگم بدون کمک کسی از جاش بلند میشد و راه میرفت. اینم بگم اون خدابیامرز خیلی زن خوبی بود. همش بیادخدابود. 

گذشت و بردنش خونه خودش. 

اینجارو من نبودم ولی فیلم و عکسش بود 

گفتن درست شب عاشورا. امام حسین قربونش برم.زبون مادربزرگمو باز میکنه و مامان بزرگم درست از شب عاشورای پارسال شروع کرد ب حرف زدن. 

برای حاجتم یه صلوات میفرستید؟ممنونم شک ندارم که ب لطف خدای بزرگ بزودی زود ،یه خانم معلم میشم ان شا الله 

وقتی ما میرفتیم عیادتش فقط گریه میکرد میگفت بجای من از  سید الشهدا بخوایین برام  دعا کنید. .

ورد زبونش سید الشهدا بود. 

2706