2733
2739
عنوان

من تا آذر ماه دق میکنم🥴😖😓

1006 بازدید | 72 پست

سلام خانوما من باردارم و جنسیت بچه برام مهمه

میدونم که سلامتیش و صالح بودنش خیلی مهم تره 

خدارو هم هزاران مرتبه شکر میکنم که باردار شدم

برای خودمم اول میخوام سالم باشه بعد ذات خوب داشته باشه بعدش خوشگل باشه و بعدش دختر باشه

همش اون روزی میاد جلو چشمم که برم سونو برای جنسیت و بهم بگم پسر من اون موقع باید چیکار کنم میتونم با خودم کنار بیام ولی تا ابد در حسرت دختر میمونم

ولی به اینم فکر میکنم که اگه بگه دختر اون روز بهترین روز زندگیم میشه بزرگترین آرزوم برآورده میشه

نمیتونم هم به این روش های تعیین جنسیت خونگی اعتماد کنم چون درصد خطاشون زیاده

از طرفی هم به دل همه افتاده که پسره😓 خواهر شوهرم خواب ماهی میبینه مادر شوهرم همش به زبونش میاد پسرت

واقعا دلم نمیخواد بچه اولم پسر باشه

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

فقط دلم خواست باهاتون درد و دل کنم

👼🏻من همه دغدغه ام دیدن لبخند تو است👼🏻N👼🏻                         خدایا شکرت🤲❤                                                               خود ماه انقدر ماه نی که تو انقدر ماهی👼🏻⚪                            میخوام که جون من بشه قسم حرف راستت/انقدِ عاشقم بشی که قلب دنیا واسته👼🏻💙           

به هرچی فکرکنی اونو جذب میکنی

پس اگر میخای دختر باشه با تمام وجود حسش کن و مطمین باش دخترمیشه

تمام خوشیاتو با دخترت تصورکن و باورکن

😔نوش جانش بشود هرکه حرم رفت حسین؛؛؛؛من به جا ماندن از این قافله عادت کردم😢                                                                                                                                                                                        آقا جان گدانمیخواهی؟دختر بی وفا نمیخواهی؟😔         کاش میشد ز من سوال کنی؛دخترم کربلانمیخواهی؟😢                                                                                                امسال دلم خیلی پره آقا....همه دارن میرن،،دارن میان پیشت،،چجوری طاقت بیارم و دلم نگیره؟       یعنی میان اینهمه زائر اضافی ام؟!😢.                     آقا چطوری دووم بیارم تا اربعین بعد....خدایا چرا قسمتم نکردی؟خدایا تو که داری میبینی دلم تو چه حالیه؟خدایا تو که بغضمو میبینی...چجوری ببینم همه میرن ولی من...😢.       

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ناشکری نمیکنم

2728
به هرچی فکرکنی اونو جذب میکنی پس اگر میخای دختر باشه با تمام وجود حسش کن و مطمین باش دخترمیشه ت ...

من ۱ ساله خودمو با دخترم تصور میکنم اصلا به خاطر دختر باردار شدم

ولی اینکه همه میگن پسر پسر من دچار تردید میشم

2738

انشالله صحیح و سالم با جنسیت  دلخواهت باشه ❤❤❤

《ما همه بشر بودیم تا اینکه نژاد ارتباطمان را برید!!مذهب از یکدیگرجدایمان ساخت!!سیاست بین مان دیوار کشید!!وثروت! از ما طبقه ساخت!!》
2706