2733
2734
میدونی،اونموقع که مت با خانوادش اختلاف پیدا میکنم اینو میگه،منم خب چون دعوا کردیم باهاسون،نمیرم یه م ...

برداشت من اینه که وقتی میری اونجا مسئله بوجود میاد ، شوهرت هم ترجیح میده تو نری که بعدش هم رو اعصابش نرید هر دو طرف

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اون ماجرا رو به خونوادش گفته اما من نگفتم،با این حیاب باز برم ینی؟؟؟؟

چرا اسرار زندگیتون رو میبره اونجا ؟

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
برداشت من اینه که وقتی میری اونجا مسئله بوجود میاد ، شوهرت هم ترجیح میده تو نری که بعدش هم رو اعصابش ...

نه همیشه،تا حالا تو این ۸سال دوبار اتفاق افتاده،یکی ۳سال پیش،یکیشم هفته پیش.منکه گله میکنم اونجوری میگه،ناحق حرف میزنه،طرف اونارو میگیره،میگه میای حرف درمیاری که اینو گفتن اونو گفتن پس نیا.منم اینسری بهش گفتم تو هم نیا خونه ما،اونم‌گف باشه نمیام من مثل تو نیستم،اما اومد.من از ناحقیش ناراحتم

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2728
چرا اسرار زندگیتون رو میبره اونجا ؟

میگه از بس که ناراحت میشم اونا خودشون از قیافم‌میفهمنن،بعد چون پای اونام وسطه میگه بهشون،در کل عصبی که میشه نمیتونه خودشو نگهداره و بروز نده اما منه بیچاره،بروز نمیدم به هیشکی نمیگم که نفهمنن حتی به خانواده خودمم نگفتم که دعوا کردیم باهاشون و قهریم.موندم چکنم برم یا نه؟؟؟؟

نه قراردادیم.مرتب نمیدن ک ماهی ۱و۸۰بابیمه

مدرسه دولتی هستی پس،فرق مبکنه با مدرسه غیرانتفائی.چجوری مدرسه دولتی رسمی نیستی؟باازمون ایتخدام رفتی؟

تو مدرسه کجا ناظمی خانم ناظم که دسته جمعی انقدر بدبخت و حقیر و آویزونید که فحش ناموس میشنوید و باز ت ...

باز خوبه هرروز دارید تاپیک کتک میخونیم مردای ایرانی همینن مانسل جدید باید پسرامونو درست تربیت کنیم.حقیرم خودتی مگه چی گفتم ک حقیرم!؟برااینک حقیقتو گفتم!؟زندگی جنگ نیس و اینجا خانماخیلی حق به جانبی هست میان امثال این خانموپرمیکنیدو عواقب بدتر پیش میاد.اینجاواقعا حق با اقا بوده.بددهنی هم نکرده از حرصش بیشعورو گفته هرمردی جاش بود حرصش میگرفت

2740
میگه از بس که ناراحت میشم اونا خودشون از قیافم‌میفهمنن،بعد چون پای اونام وسطه میگه بهشون،در کل عصبی ...

به نظرم حتما برید پیش مشاور 

یه بیطرف باید باهاش حرف بزنه

مدرسه دولتی هستی پس،فرق مبکنه با مدرسه غیرانتفائی.چجوری مدرسه دولتی رسمی نیستی؟باازمون ایتخدام رفتی؟

مدرسمون دولتیه ولی کادر بغیر از مدیر غیر رسمی هستیم.شمام فرهنگید؟

مدرسمون دولتیه ولی کادر بغیر از مدیر غیر رسمی هستیم.شمام فرهنگید؟

منم از انسال ان شاالله قراره معاون‌بشم،مدرسه غیرانتفائی،برا همون ازتون پرسیدم ببینم حقوقتون چقده

به نظرم حتما برید پیش مشاور  یه بیطرف باید باهاش حرف بزنه

نه در اون‌حد نیست،باید باخودش حرف بزنم،راهو نشونش بدم

باز خوبه هرروز دارید تاپیک کتک میخونیم مردای ایرانی همینن مانسل جدید باید پسرامونو درست تربیت کنیم.ح ...

البته الفاظی که شما استفاده کردی قشنگ معلومه دامنه لغاتت از چه واژه هایی پر شده . راست میگی بیشعور پیش فحش ناموسهایی که شما میشنوید چیزی نیست براتون . ولی ما محترمانه بزرگ شدیم ، معنی زندگی زناشویی و احترام  هم میفهمیم برای تحقیر ازواج نکردیم ، اجازه تحقیر هم به کسی نمیدیم . 

آویزون به کسی میگویند که حرمتش شکسته میشود تحقیر میشود مورد توهین و خشونت قرار میگیرد و شخص مورد نظر را ترک نمیکند . 

مردای ایرانی هم همین نیستن ، اطراف شما خیلی عجیب غریبن مردا ، هر روز تاپیک کتک بخونیم پس باید کتک بخوریم ؟ 

نه با شوهرم آشتی هستیم،اونام میدونن،از حرف سوهرم ناراحتم که اینو میگه همش تو اختلافای منو مادرش.میگم ...

کلا به نظرم اگر کلا میخوای قطع کنی ک نرو...اما اگر میدونی شرایطشو نداری همینجوری برو بیا... نذار مجبور بشی عذر خواهی کنی واسه کاری ک نکردی

از شوهرتم ناراحت نشو احتمالا مامانشم داره از اونور مخشو میخوره! 😁 اونم میدونه مقصرن ب تو رو نمیده بگه... اگر نه مث بقیه ب زور میبردت دست بوس

کلا به نظرم اگر کلا میخوای قطع کنی ک نرو...اما اگر میدونی شرایطشو نداری همینجوری برو بیا... نذار مجب ...

نه بابا عذرخاهی چیه دیگه!!!!نه در اون حدم نیستن که بکل قطع رابطه کنم،میگم تو مدت فقط دوبار اینچنین شده☹