2733
2739

نگاه بزرگترین اشتباهت اینکه نرفتی باید میرفتی 

میرفتی سفره که پهن شد می گفتی ممنون هی اونها اصرار می کردن هی تو می گفتی ممنون من سیرم یه کم حالم بده

بعد شوهرت می فهمید چرا نخوردی 

دفعه دیگه هم هیچی نخور 

من می فهمم تو چی می گی 

من هم شاغل بودم قشنگ می دونم نگاه گور پدر پول اگه قسط نداری پول لازم نیستی بشین تو خونه پا رو پا بزار زندگیت کن برای خودت بگرد 

به خدا خودت نمی دونی اما اعصابت خراب شده منم همین طور بودم باردار شدم دکتر گفت استراحت مطلق کارم رو ول کردم حالا دخترم ۶ ماهشه 

حالا می دونم زندگی یعنی چه قبلاً همش دعوا حالا اصلا دعوا نداریم آخه من دیگه خسته نیستم اعصابم خورد نیست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شعورت رو به اوج برسون برو کارای خونه مادر شوهرت هم بکن با ته مونده جونت .  خوب شد اینجا معنای ...

خانم عزیز من خونهاش یه ظرف میشورم اماده حاظر حاظر میرم میخورمو احترام میزارم.شماهیین ک دلداریع الکی میدین

چرا شوهراتون اصرار دارن شمام باید برید خونه مادرش،اما شوهر من میگه،میخای بیا نمیخای نیا،اصلا مهم نیس ...

بنظرم اولای زندگی میگن بیا ولی اگه نری بعدش دیگه عادت میکنن به نرفتنت و براشون مهم نیس..فک کنم این بدتره

2731

هم شوهرو هم خانواده شوهر خیلی خرن . منم ده روزه سرکلاژ کردم . دیروز زنگ زده خونه رو تمیز کنید من میخام دوستامو بیارم عیادت . حالا تو این ده روزی فقط ۵ دقیقه  روزه اول اومد سرزد دیگه نه زنگ زده نه سر زده . حالا جمع کرده دوستاشو که من تا حالا فقط یکبار دیدمو داره میاره خونم . 

اووووف الانم مردم یه کم جمع و جور کردم نشستم بیان . حرفیم به شوهرم بزنم میگه مقصر خودتی حتما مادرم ازت ناراحته که تحویلت نمیگیره . همشون بیشعووووورن

وقتی اینطوری میگه تنها میره یا فقط میگه؟ 

میدونی،اونموقع که مت با خانوادش اختلاف پیدا میکنم اینو میگه،منم خب چون دعوا کردیم باهاسون،نمیرم یه مدت،شوهرم خودش میره.اینسریم که دوباره پیش اومد منم بهش گفتم توهم نیا خونه ما،هیشکی منتظر تو نیست،اونم گف باشه من نمیام من مثل تو نیستم که،اما اومد.منم موندم برم یا نه؟؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
بنظرم اولای زندگی میگن بیا ولی اگه نری بعدش دیگه عادت میکنن به نرفتنت و براشون مهم نیس..فک کنم این ب ...

دقیقا

2740
نگاه بزرگترین اشتباهت اینکه نرفتی باید میرفتی  میرفتی سفره که پهن شد می گفتی ممنون هی اونها اص ...

منم میخام برم سرکار فقط برا اینکه خیالم از اینده راحت باشه..که یه وقت شوهرامون ولمون کردن یه پشتوانه ای چیزی داشته باشم.ینی نرم؟؟؟آزمون استخدامی شرکت نکنم؟

میدونی،اونموقع که مت با خانوادش اختلاف پیدا میکنم اینو میگه،منم خب چون دعوا کردیم باهاسون،نمیرم یه م ...

به نظرم... برو... چون به نظرم رفتارش عاقلانه است... 

اینم ک ب تو میگه نیا مهم نیست دو حالت داره یا مامانش  از خدا شه تو نباشی😁 یا میخواد بهت آتو نده... 

به نظرم... برو... چون به نظرم رفتارش عاقلانه است...  اینم ک ب تو میگه نیا مهم نیست دو حالت دار ...

از کجا میگی رفتارش عاقلانه س؟

2706