2410
2553
مال من بدتره،توهیینه یجوری.اما به دوستان که میگم،میگن خوشبحالت،کاش شوهر ما همچین حرفی بگه بما،اونوق ...

بله از دید منم توهینه 

انگار میگه برای خودم و خانوادم مهم نیستی 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
ببین عزیزم الان شما هرکی هرچی بگه ناراحت میشی و حق به جانبی.ولی وقتی خودت گفتی میام دیگه بحث و جدل ر ...

من همیشه هر بحثی هم که شده بینمون کوتاه اومدم و رفتم اما این یه حرف دیگه خیلی بد بود خیلیییییی

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بله برای اکثر خانواده ها همین رفتار صحیحه .  باید بدونیم ما عروس هستیم ، دختر خانواده نیستیم ، ...

شوهر من بهم میگه عروس وظیفه بزنگه احوالپرسی  کنه داماد ها نمی نگن همه انتظار یه طرفست

2456
نه ، نمیکردم  ولی حس میکنم قبلا اشتباهاتی داشتی که به خودش اجازه داده اینجوری بگه . نه در م ...

عزیز اگه شوهر بی احترامی کرد چکار کنیم؟مثلن من امروز زنگ زدم به شوهرم یه موصوعیو پرسیدم بعدش گفتم باور کنم ینی؟خندید و مسخره کرد منو گفت مهم نیس باور کنی یا ن خیییلی ناراحت شدم..شما بودی چکار میکردی؟

2714
اگه خودت درست باشی کسی خواهرشوهر برات درنمیاره.توکلا اینجاهم پاچه ماهارو گرفتی.عزیزم من هم معاون مدر ...

شعورت رو به اوج برسون برو کارای خونه مادر شوهرت هم بکن با ته مونده جونت . 

خوب شد اینجا معنای دانایی و شعور هم یاد گرفتیم 

عزیزم هر کسی یه جوریه ، ما پادری نیستیم کسی بتونه پا بذاره رومون .  

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
گناه داشت  باید اخرش میرفتی معذرت خواست که فکر میکردم من عصبی بشم قاطی پاتی میشه همه چی از من ...

نه عزیزم من همیشه کوتاه اومدم و رفتم  فایده نداره خیلی بد زبونه 

چرا همه تقصیرها و نی نذارین گردن من؟ من مقصر نیستم چون اومدم بهش خوبی کنم گفتم بریم خونه بابات بعد ج ...

حق داری چقدر تو دلش مونده بود...اگه زبون تندی داره واسه خودت دردسر نخر سربسرش نذار

ای بر پدرت دنیا...آهسته چه ها کردی...دل من هر چه غلط بود فراوان کردی...
درست حرف بزن پاچه میگی ی یعنی چه درست صحبت کن بعضیاتون الکی به آدم می‌پرید مگه با شوهرم زندگی کردید ...

یعنی چی ک به من میگی خواهر شوخرتم!!؟؟دختر بی منطقی هستی واقعا.بخدااخلاق شوهرت خوبه این بچه بازیارو در نیار.همینک ببینه هوامادرشو داری یه دلخوشیه.والا من تومدرسه ک میرم همکارام بااینک معلمن کتکو بددهنیای نوموسی از شوهراشون میشنون بعدشما سر یه شکمو بیشعور چ کاری کردی!خیلی زشته ک زنگ زده به مادرش بعد ۹روز کنسل کرده 

آهان توی دعوا اینو میگه .  خوب خوب نیست ، چون اونا در جریان اختلاف شما قرار میگیرن .

پشتش باونا گرمه که اینو میگه،اونا میگن حتما،اینم جرات میکنه بگه😔

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
2706