2737
2739
عنوان

پارتنر زبان

66 بازدید | 7 پست

سلام دوستای گلم.من 1ساله دارم کلاس زبان خصوصی میرم.و خیلی دوست دارم راحت حرف بزنم.

نظرتون چیه کسایی که سطح متوسط دارن 1گروه تلگرامی بزنیم و اونجا همه فقط انگلیسی حرف بزنیم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

I have been at forage country  two years ago 

I learned a little English language  but  I forgot it because  in our country I don't use it 

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
2728
عزیزم اینجوری اینقدر همه رو کلافه میکنی که هیچکس چک نمیکنه 

عزیزم خیلی براش ناراحتم، فقط دوسالشه، بی زبونه، امنیتش، گرسنگی و تشنگی، ترسش، دوری از مادرش، ترو خشکیش، نمی تونم بهش فکر نکنم، شاید یه نفر ببینتش، شاید کمکی بهش بشه، اینجا از همه جای ایران کاربر هست، 

زبان خیلی خوبه  ولی متاسفانه  فرار من همه اش از یادم رفته  مدرک المنتری رو گرفتم   اما ایران کسی نیست باهاش   همیشه حرف بزنم ..

خدایا من بدم و تو انقدر دوستم داری. اگر خوب بودم چه میکردی برایم. دوستت دارم در همه حال
زبان خیلی خوبه  ولی متاسفانه  فرار من همه اش از یادم رفته  مدرک المنتری رو گرفتم &nbs ...

من تو تل هرچقدر آی دی اسم های خارجی و زدم تا یکی پیدا کنم از اون طرف و باهاش حرف بزنم همش ایرانی بودن

2738