2737
2734
عنوان

خانواده‌ی همسرم دارن میان یکماه بمونن خونم

| مشاهده متن کامل بحث + 3829 بازدید | 206 پست
خونه ی پسر چه صیغه ای اخه پسر تا وقتی خونه باباش بود پسر بود الان یه مرده با زن ، یه خانواده هست&n ...

اینا البته تا حالا از این حرفها نزدن اما خب لابد این حسو دارن

کاربر شیمپک هستم.فعلا با این کاربری فعالم.گفتم که دوستام بدونن هستم هنوز  
اره منم چند ماه پیش تاپیک زدم گفتم مادرشوهرم اینا یه ماهه خونمونن نه خرجی نه کمکی نه چیزیرمن شاعل بو ...

دقیقا عزیزم من الان تو اتاق خواب مثلا خوابیدم اونا تو پذیرایی بخدا خونه خودم مثه زندون شده برام 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

به خودت سخت نگیر بعد دو روز با خنده بهشون کار بگو  مثلا یکی دو روز شستن آشپزخونه بگو حوصلتون ...

منم به بهانه بارداری البته واقعا هم برام سخته خیلی کمر درد دارم کارها رو دوش خودشون گذاشتم ولی اصلا از حضورشون اعصابم خورده 

اره منم چند ماه پیش تاپیک زدم گفتم مادرشوهرم اینا یه ماهه خونمونن نه خرجی نه کمکی نه چیزیرمن شاعل بو ...

دقیقا همینطوره.جای ما نیستن تجربه نکردن قضاوت میکنن

مثلا من و شوهرم وقتی مهمون داریم اصلا و ابدا رابطه نداریم.جالبه که من اینو به خواهر شوهرم گفتم.فکر میکردم معذب بشن برن ولی گذاشتن بعد از ده روز که از حرفم گذشت رفتن یعنی بعد از 42 روز

2742
دقیقا عزیزم من الان تو اتاق خواب مثلا خوابیدم اونا تو پذیرایی بخدا خونه خودم مثه زندون شده برام  ...

اره درکت میکنم من تازه حتی نمیتونستم راحت لباس بپوشم خب پدرشوهرمم بود ...

من معمولا تو خونه لباسای بازو کوتاه میپوشم اون مدت مجبور بودم شلوارو بلوزو این چیزا بپوشم تایم خوابم بهم ریخته بود تایم غذا خوردنم اصلا با شوهرم راحت نبودم تو خونه خودم معذب بودم  باید ظهر غذا درست میکردم  بعد میرفتم سرکار دوباره شب میومدم شام درست میکردم  براشون مادرشوهرمم هر وقت که موقع غذا درست کردنو کار کردن بود میرفت بیرون به گشتو گذار 

زیبایید،اما خالی هستید،برایتان نمیشود مرد...
دقیقا عزیزم من الان تو اتاق خواب مثلا خوابیدم اونا تو پذیرایی بخدا خونه خودم مثه زندون شده برام  ...

یعنی کامل میفهمم چی میگی

2740

اسی همون پشت تلفن عذرشونو میخواستی حالا به هر بهانه ای 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
دقیقا همینطوره.جای ما نیستن تجربه نکردن قضاوت میکنن مثلا من و شوهرم وقتی مهمون داریم اصلا و ابدا را ...

اره منم با شوهرم خب راحت نبودیم همه چیمون همه برنامه زندگیمون بهم ریخته بود بعد خب تو گرونی حتی دست نمیکردن تو جیبشون خرج کنن شوهرم قبل اینکه بیان گوشتو مر غو برنجو میوه اینا.. خرید تا اومدن برن همش تموم  شد اینم فقط دو بار سیب زمینی پیاز خریدن دیگه هیچی ...

میخواستم بگم خب من تو این یه ماه فقط با سیب زمینی پیاز براتون غذا بپزم ؟ 

بعد جالب اینجا بود یه جوری رفتار میکردن انگار من خونه اونام نه اونا خونه من !

اره درکت میکنم من تازه حتی نمیتونستم راحت لباس بپوشم خب پدرشوهرمم بود ...  من معمولا تو خونه ل ...

من تا دلت بخواد لباسای باز میپوشم بخصوص روزایی که خیلی عصبی باشم

خواهر شوهرم اومد بهم گفت بابا میگه با این سبک لباس پوشیدن به من بی احترامی میکنی منم گفتم عزیزم من یه روز دو روز نهایت ده روز میتونم اونجوری که بابای شما دوست داره لباس بپوشم.شما میاید معلوم نیست کی برید من نمیتونم خودمو محدود کنم

وا من اینقدر میگم مستقیم و غیرمستقیم ولی انکار نه انگار ، انکار اومدن هتل تازه برای اینکه حرصم بدن ت ...

وای انگار دقیقا داری شرایط  چند وقت پیش منو تعریف میکنی همه اینا سر منم اومده 

من تا دلت بخواد لباسای باز میپوشم بخصوص روزایی که خیلی عصبی باشم خواهر شوهرم اومد بهم گفت بابا میگه ...

خوب کاری میکنی افرین من متاسفانه روم نمیشد جلو پدرشوهرم وگرنه منم همین کارو میکردم تا معذبشون کنم 

از سر کار که میای برو تو اتاق خوابت درم ببند یه کتابم بگیر بخون یا گوشیتو چک کن بگو  خودتون غذا درست کنید  به اندازه یه هفته فقط گوشت و مرغ بذار تو فریزر بعد بگو خودتون یکاریش بکنید دیگه گرونیه 

2706