2733
2734
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
قبلش رابطه نداشتم 😕۲۴ساعت بعد آمپول و فرداش بود

فدای سرت هرچی خدا بخواد همون میشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین بهترین کارو میکنی شاید مشکل از لوله هاست ولی ما خبر نداریم هر ماه این همه هورمون وارد بدنمون می ...

آره اتفاقا جاریم ۵ سال منتظر بچه بود همون ماهی که رفته بود عکس رنگی باردار شده بود انشالله که زود نتیجه میگیری و احتیاج نمیشه

2731
چند وقت اقدامی عزیزم؟

10ساله ازدواج کردم تقریبا 7 , 8 سال اقدام

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
آره اتفاقا جاریم ۵ سال منتظر بچه بود همون ماهی که رفته بود عکس رنگی باردار شده بود انشالله که زود نت ...

تست پاپ اسمیر دادی؟اگ تو تست پاپ اسمیر عفونت کاندینایی و کاردنرلایی نداشته باشی بعیده لوله هات مشکلی داشته باشن

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
تست پاپ اسمیر دادی؟اگ تو تست پاپ اسمیر عفونت کاندینایی و کاردنرلایی نداشته باشی بعیده لوله هات مشکلی ...

اتفاقا پاپ اسمیرم نوشته اول اونو میرم بعد عکس رنگی اگه تو پاپ اسمیرم مشکلی نباشه بازم میرم عکس رنگی تا مطمئن بشم

2738
امیدوارم این ماه دیگ آخرین ماه باشه.شوهرت مشکل نداره؟

نه عزیزم. مشکل نداره . تشکر

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.

من این ماه که اقدام کردم ۱۰تا کلومیفن خورده بودم فولی ۳۳،۲۹داشتم کیست شدن ولی امپول روزدم اما فکر نکنم جواب بده 

حالا منتظرم ماه بعد ۵تا بخورم 

خیلی دوست دارو دو قلو بشه اما فکر نکنم با ۵تا کلومیفن بشه

من دوره دوم مصرف کلومیفنهست مدورکسی هم باهاش میخورم روز ۲۰ هم هستم 

سونو دادی؟

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
من این ماه که اقدام کردم ۱۰تا کلومیفن خورده بودم فولی ۳۳،۲۹داشتم کیست شدن ولی امپول روزدم اما فکر نک ...

چرا ایشالا اونطور که میخوای خدا برات بخواد

2706