2737
2739
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
میگم فولیکولان چند بودن؟hcgهم زدی؟

ن بعد خوردن قرصام سونو نرفتم نمیدونم فولیکولام چند بودن،نه آمپولم نزدم،فقط قرص خوردم،

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
فدات😍😍انشالا  ک دامن شما و همه منتظرا سبز میشه،منم تو اوج ناامیدی باردار شدم،خدا خیییلی بزرگه

قربون خدا بشم که هرچی از بزرگیش بگیم کمه. شماهم با اون فرشته های تو دلت دعا کن برای منتظرا

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان برا دختر دار شدن بعدhcg باید اقدام کرد یا قبلش؟هر کی میدونه جواب بده

فکر نمیکنم فرقی داشته باشه عزیزم

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2731
دوستان برا دختر دار شدن بعدhcg باید اقدام کرد یا قبلش؟هر کی میدونه جواب بده

کلا میگن احتمال دختر شدن جنین وقتی که فاصله رابطه و تخمک گذاری بیشتر باشه بالا میره. پس قبلش انجام بدی با مثلا سه روز بعدش شاید خوب باشه

ولی کلا ریسک نکن تایمی رو از دست نده ایشالا خدا هرچی به صلاح باشه میده بهت

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
واقعا؟؟خدا خیرت بده داشتم از استرس میمردم

من خیلی ها رو دیدم که لوله هاشون بسته بود با عکس رنگی باز شد بعدش طبیعی باردار شدن

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2738

بچه ها شما چند سال اقدام هستین؟؟؟

کلا میگن احتمال دختر شدن جنین وقتی که فاصله رابطه و تخمک گذاری بیشتر باشه بالا میره. پس قبلش انجام ب ...

قبلش رابطه نداشتم 😕۲۴ساعت بعد آمپول و فرداش بود

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
منم به این امید میرم که بعدش انشالله باردار بشم دیگه خسته شدم

منم خسته ام خییییییلی

منم به این امید میرم که بعدش انشالله باردار بشم دیگه خسته شدم

ببین بهترین کارو میکنی شاید مشکل از لوله هاست ولی ما خبر نداریم هر ماه این همه هورمون وارد بدنمون میکنیم و نتیجه نمیده منم این ماه حامله نشدم میرم

خدای بزرگ همه چی رو به تو میسپارم☺😊
بچه ها شما چند سال اقدام هستین؟؟؟

من یک سال واقعی یک سال و نیم الکی😁

2706