2737
2734
عنوان

دوستانی که این ماه با کلومیفن اقدام میکنید بیاید باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1031 بازدید | 162 پست
من این ماه قراره برم عکس رنگی خیلی میترسم😫

تهرانی؟ من شنیدم جاهایی هست با بیهوشی سطحی انجام میدن برو اونجا

راستش واسه منم نوشته نرفتم از ترسم ولی اینو شنیدم میرم اگر تا اخر پاییز نشه

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم جنسیتشون مشخص شده؟

شنبه باید برم😍

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
2728
اره با کلومیفن باردار شدم،خبر از فولیکولام ندارم،اخه بعدش نرفتم سونو

وای چقد خوشحال شدم چقد امید دادی به ما. خدا برات حفظشون کنه گوگولی هاتو

هرچه دلم خواست نه آن می‌شود/ هرچه خدا خواست همان می‌شود. ممنون میشم اگر برای سلامتی نی نی هام صلوات بفرستید❤️
تهرانی؟ من شنیدم جاهایی هست با بیهوشی سطحی انجام میدن برو اونجا راستش واسه منم نوشته نرفتم از ترسم ...

نه عزیزم تهران نیستم منم این ماه حتما باید برم مجبورم اگه دردم داشته باشه تحمل کنم😢

ان شاالله که این ماه جواب میگیری بهش فکرنکن اصلا ماه های پیش اصلا رشد نداشت فولیکولت؟

سونو نرفتم 

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
2738
منم از شب سوم روزی ی کلومیفن خوردم ماه قبل لتروزل خوردم از قبل کیست داشتم با لتروزول بزرگتر شده بود ...

نگران نباش اون دفع میشه

اگر شرایطشو داری و زمان میتونی بدی به خودت حتما بده و هرماه قرص نخور یکی دو ماه بینش فاصله بزار هم ممکنه ایشالا طبیعی بگیره هم اگر کیستی هست دفع بشه

آخه میگن خیلی درد داره دیگه داشتم منصرف میشدم

اگه بسته باشه درد داره من درد نداشتم چون باز بود

خدای من ازت ممنونم به خاطر همه خوبی هایی که به من کردی و من عاشقانه دوستت دارم و از صمیم قلبم ازت میخوام که دستهایم را در میان هیاهوی زندگی رها نکنی.
وای چقد خوشحال شدم چقد امید دادی به ما. خدا برات حفظشون کنه گوگولی هاتو

فدات😍😍انشالا  ک دامن شما و همه منتظرا سبز میشه،منم تو اوج ناامیدی باردار شدم،خدا خیییلی بزرگه

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
نه عزیزم تهران نیستم منم این ماه حتما باید برم مجبورم اگه دردم داشته باشه تحمل کنم😢

تو شهرتون سرچ کن شاید باشه جایی که با بیهوشی انجام بدن

بعدم من دوستم رفته بود میگفت واقعا قابل تحمله. فقط در حد دو سه ثانیه از دردش خیییلی شدید میشه بقیش قابل تحمله

یعنی اصلا درد نداشت یا کم بود دردش؟

اصلا نداشتم مثل معاینه بود برام

2706