2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی دونم اینایی که میگن با وجود پریودی حامله شدن چقدر حرفشون قابل اعتماده

من نه خودم در حاملگی اولم و نه مادر و خواهرم هیچکدوم اول حاملگی لکه بینی نداشتیم واسه همین فکر نمی کنم حامله باشم

2728
من تو شیش هفته داشتم چون ساک حاملگیم پایین بود همون روز شیاف گذاشتم دیگه نداشتم شکرخدا

یه روز داشتی ؟خفیف بود .ببخشید چه رنگی بود؟من دیروز عصر دیدم الانم هست دستمال میکشم رنگی میشه .قهوه ای .شکمم هم سروصدا میکنه 😔

یه روز داشتی ؟خفیف بود .ببخشید چه رنگی بود؟من دیروز عصر دیدم الانم هست دستمال میکشم رنگی میشه .قهوه ...

اره دقیقا همون روزی ک قراربود برم سونو صبحش لک قهوه ای هم تولباس زیرم دیدم هم رو دستمال ظهرشم دیدم رفتم سونو گفت ساک حاملگی پایینه استراحت کن فقط و شیاف بذار ضربان قلبشم رویت شد دیگه فقط استراحت بودم و شیاف گذاشتم دیگه لک ندیدم

خدایاا مرسی که سالم بهم بخشیدیش🤱
2740
اره دقیقا همون روزی ک قراربود برم سونو صبحش لک قهوه ای هم تولباس زیرم دیدم هم رو دستمال ظهرشم دیدم ر ...

خداروشکر.من دو هفته از پریودم میگذره .از بس پریودام بی نظمه نمیدونم هفته چندمم.سونو نرفتم .ولی بخاطر لکه امروز باید برم .من چون همش به دستمال خودم و چک میکردم فهمیدم 

اره دقیقا همون روزی ک قراربود برم سونو صبحش لک قهوه ای هم تولباس زیرم دیدم هم رو دستمال ظهرشم دیدم ر ...

راستی شما تا کی شیاف استفاده کردین روزی جند تا استفاده میکردی؟؟؟

2706