2737
2734
عنوان

دکترم بلد نیست یا واقعا نمیشه

160 بازدید | 12 پست

17 هفته باردارم کیست 39 میلیمتری دارم دکترم میگه نه قرص میتونم بهت بدم نه آمپول آیا دکتر من ناشیه یا واقعا برای کیست همراه بچه نمیشه قرص یا دارو تجویز کرد بهم میگن مامات بلد نیست عوضش کن 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
حالادکتریاماما؟ بعصی کیستهامشکلی توبارداری نیست بعصی کیستهااصلاتوبارداری به وجودمیان 

کیست منم با بارداری اومد اصلا کیست نداشتم 

به خدا اعتماد کنیم چون اون بهترینهارو برامون میخواد اما حیف ما نمیدانیم و مشکل از جانب خدا میدونیم 
فک نکنم چیزی بدن باید خودش جذب یا دفع شع

دکتر منم همینو میگه راهش چیه خب هیچ کاری نمیشه کرد که جذب شه ؟!!

2740

یکی از دوستان منم داشت تا هفت هشت ماهگیش خود به خود جذب شد . درست گفته نمیتونه دارو بده به خانم باردار حتی داروهای ساده مثل سرماخوردگی رو با احتیاط میدن دیگه چه خواسته دارویی که مستقیما بخواد بر محیط رحم اثر بذاره 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

[QUOTE=105318933]نه دارونبایدبخوری 

خالم زنگ زده میگه عروس منم تو بارداری کیست داشت دارو دادن خوب شد 😕

یکی از دوستان منم داشت تا هفت هشت ماهگیش خود به خود جذب شد . درست گفته نمیتونه دارو بده به خانم بارد ...

دکترمم بیچاره همینو میگه و میگه اگه کیستت بزرگتر بشه باید عمل کنی 

عزیزم بهتره تو بارداری هیچ دارویی مصرف نکنین چون روی جنین تاثیر داره بخصوص داروهایی که برای دفع کیسته که اکثرا هورمونی هستن 

البته سایز کیستت یکم بزرگه اگر پیش ماما میری بهتره سونوت رو به یه متخصص زنان هم نشون بدی که خیالت راحت بشه

🥰🥰Medical Genetics🥰🥰