2733
2739
عنوان

جاری بیشعورم همش بهم زنگ میزنه ومیگه

3334 بازدید | 107 پست

خانواده شوهرت تورو بخاطر پولت گرفتن

شوهرت براش خیلی مهم بود تو کارمند باشی

حواست رو جمع کن نمیخوان واست عروسی بگیرن

همش میگن اون از قشر ضعیفه وادعای زیادی نداره

همش بد خانواده شوهرم رو بهم میگه

همش میگه اونا توزندگیت دخالت خواهند کرد

من چکار کنم در مقابل این حرفاش؟هر یه روز درمیون بهم زنگ میزنه این حرفارو میگه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسوده  

زیباترین حس دنیا مادریست😍مادری فقط عشق وحال وبوس وبازی ولوس شدن وشیرین کاری نیست.مادری یعنی خستگی.....موی شونه نزده ...چای سرد....نصف شب بیدارموندن وسرگرم کردن بچه....نق زدن وگریه...بدغذایی...دعا برای پی پی کردن بچه یبوس...تعویض پوشک....ازهمه بدتر وقتی دستشویی داری وبچه نمیذاره بری😩😧.........مادربودن  یعنی  خودت وقف کسی کنی که عاشقانه دوستش داری هرچندبزرگ بشه یادش نمیاد😧
2728

عزیزم یک کلمه اون رو با مادرشوهرت روبرو کن..تا تا آخر عمرشون هیچکدوم دیگه جرعت نکنن برات نقشه بکشن

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2738

بعضی مردا به خاطر پول زن و دامدش باهوش ازدواج میکنن دیدم که میگم ولی تو اصلااااا بد به دلت راه نده چون جاریت اگه ادم بود اگه اینا واقعیت هم داشت بهت اصلا نمیگفت...

خودم مقل چی از جن میترسما..👹👹😈😈👺👺ساعت دو شب داشتم کاربری جدید میساختم  به جن فکر میکردم 😱👾💀👻👽 اسمم شد جن💀😱خودمم ترسیدم پاشدم بخوابم کل بدنمو بردم زیر پتو که پاهامو نگیره😨 😨😨😨خلاصه حلالم کنید اگه یه لحظه موهای تنتون  سیخ شد از ترس و اطرافتونو نگاه کردید👻 ولی ازین به بعد پشماتونو بزنید خوب نیست یه خانوم با کمالات پشم داشته باشه..باردارا حلالم کنیدا 💖
2706