2737
2739
عنوان

یه کرم سفیدکننده درمانگر جوش و لک... پیدا کردم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 17928 بازدید | 54 پست
 خانومه برای ما کلی قسم خورد ک بردیم ازمایشگاه دکتر ازمایش کرده همش گیاهیه....و ازین حرفا. اما ...

اون خانومیم که من خریدم میگفت گیاهیه حتما ضدافتاب در طول روز استفاده کنید که خطرناک نباشه نمیدونستم انقدر بی انصاف شدن که به اسم گیاهی به مردم میدن اونم با این قیمت 

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم. صابونشم نباید استفاده بشه؟

خواهش میکنم به من صابون تریاک دادن روش خوندم برای جوش سر سیاه خوبه میخوام بزنمش مال شمارو نمیدونم

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2731
اون خانومیم که من خریدم میگفت گیاهیه حتما ضدافتاب در طول روز استفاده کنید که خطرناک نباشه نمیدونستم ...

ب خاهر منم گفته بود ک گیاهی هس

چ میدونم والا

چقدر نامردن ک مریصیه مردمم براشون مهم نیس😔

یه کرم بر پایه کورتون هست که کورتون سرطان زا هست بخاطر همین دکترا تجویز نمیکنن  و این کرمو به ...

عزیزم من گلوم پاره شد بسکه..گفتم بابا کرمهای دست ساز و بی نام ونشون .یا معجزه گرو اونایی که ادعای عجیب غریب دارن نخرین.بله اولش پوست رو صاف وقشنگ میکنه وبعد نابود میکنه..

پرازکورتون وو رتینول و...هزارتا الکل مضرو وموادی که برندهای معتبر اجازه استفاده ندارند حتی.

چطور اعتمادمیکنید آخه به کرمهای گیاهی ودست ساز

😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
برای منم تریاک هس.

خوبه پس

2738

کلو بتازول رو متخصص پوست فقط برای مدت محدود حداکثر ده روز تجویز میکنع به خاطر عوارض وحشتناکش

ازین کرمهای به اصطلاح خونگی مامانم بیست سال پیش از آرایشگر محله برای خواهر بزرگم خرید

اون گفت این کرم به نور روز حساسسه و حتما قبل از خاموش کردن چراغ بزن و صبح تا بیدار میشی بپر بشور

بهرحال خواهر منم خیلی به موقع نمیخوابید و کلی لک قهوه‌ای تیره آورد که پارسال با لیزر و اسید میوه سوزوند بلخره یکم کمرنگ شدن

اما

خانومای محترم

از کرم سفیدکننده حتا برای بدنتون هم استفاده نکنید

کورتون در یکی از عوارضش باعث پوکی استخوان میشه که ما به خاطر سبک تغذیه و پوشش به شدت در معرضشیم

سلامت قلب رو هم تحت تاثیر قرار میده

برای سفید کردن بدنتون که میدونم مشکلتون کجاهاست فقط باید رفتار درست داشته باشید

یعنی

لباس تنگ نپوشید

جین به هیچ وجه

شورت فقط نخی و دارای هواخور

میتونید یه اسفنج توی حموم بذارید مخصوص ناحیه خصوصیتون و با شوینده بدون بو و غیر آلرژی‌زا و ملایم ناحیه خصوصیتون رو شستشو بدین

در دراز مدت تاثیرشو به وضوح نشون میده

حتما اون اسفنج رو بعد از حموم توی آفتاب خشک کنید و هر سه ماه بندازیددور یه دونه جدید بخرید.

همینطور نواربهداشتی غیراستاندارد باعث تیرگی ناحیه خصوصیتون میشه. تعویض مداوم و رعایت بهداشت به زیبایی بدن کمک میکنه.

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
ب خاهر منم گفته بود ک گیاهی هس چ میدونم والا چقدر نامردن ک مریصیه مردمم براشون مهم نیس😔

حالا مسئله مهم تر اینه که الان پوست شما بهش عادت کرده الان کلا قطع کنید خوشبینانه ترینش اینه که به حالت اول برگرده و ممکن هم هست بدتر از اول هم بشه

شما قطعش نکن فقط کمش کن

و اینه که اون کرمی که گفتم بگیرید از داروخونه ببینید بوش شبیه همینه یا نه اگر بود من بهتون میگم خودتون چطور درست کنید که درصد اون کرم بیاد پایین

استارتر عکسشو بزار خوب

عزیزم من گلوم پاره شد بسکه..گفتم بابا کرمهای دست ساز و بی نام ونشون .یا معجزه گرو اونایی که ادعای عج ...

دقیقا درست میگی👌👌👌👌زنداییه منم ۶ماهه داره استفاده میکنه یه کرم دستساز گیاهی اوایل پوستش شد آینه بعدش کم کم لک آورد الان صورتش پراز لکای قهوه ایه رفت لیزر ولی بدترشد...پوستش رسماداغون شد

برای جوش‌های سر سیاه از یک اسکراب که در انواع مختلف توی داروخونه‌ها پیدا میشه، فقط!!! هفته‌ای یکبار در حمام روی پوست خیس استفاده کنید. ده دقیقه روی پوست مرطوب ماساژ دورانی ملایم و بعد شستشو با شوینده مخصوص صورت و بلافاصله بعد از حمام، از مرطوب کننده مناسب نوع پوستتون استفاده کنید.

اگه به سایتای مد و زیبایی سر بزنید یا توی پیجای اینستا دیده باشید یه اصطلاحی هست به نام روتین شبانه یا روتین روزانه

منظور از این روتین‌ها، ساخت عادت جدید برای محافظت از پوسته که شامل شستشو، لایه برداری و آبرسانیه.

در دراز مدت روی سلامت پوست و تاخیر فرایند پیری بسیار موثره.

خوشبخت اونی نیست که هرچی دوست داره رو داشته باشه، خوشبخت اونیه که هرآنچه که داره رو دوست داشته باشه.
دقیقا درست میگی👌👌👌👌زنداییه منم ۶ماهه داره استفاده میکنه یه کرم دستساز گیاهی اوایل پوستش شد آینه ...

😔

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
2706