2737
2734
عنوان

یه کرم سفیدکننده درمانگر جوش و لک... پیدا کردم😍😍

| مشاهده متن کامل بحث + 17935 بازدید | 54 پست
عه باعث جوش شد؟ اخه من صورتم خودش مقداری جای جوش داره این کرم بیشتر میکنه؟ سفید نمیکنه؟

کلا کرم های دست ساز معلوم نیست توشون چیه بخاطر همین نباید استفاده شن و من صابون تریاک هم روی کرم دستساز بهم فروخته بودن صابون به دلیل پ هاش بالا برای پوست چرب مخصوصا اصلا خوب نیست

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

کلا کرم های دست ساز معلوم نیست توشون چیه بخاطر همین نباید استفاده شن و من صابون تریاک هم روی کرم دست ...

واقعا صورتتون خیلی بد شد؟؟

من خودم جوش دارم با جای جوش 

پوستمم متعادل هست تقریبا

بنظرتون افتضاح میشه؟

اخه هم صابونش هست هم کرمش جفتش بده؟

لطفا درخواست دوستی ندید. متشکرم💛
واقعا صورتتون خیلی بد شد؟؟ من خودم جوش دارم با جای جوش  پوستمم متعادل هست تقریبا بنظرتون افت ...

عزیزم تو تاپیکم نوشتم من خریدم متوجه شدم کورتون داره و همون کرمیه که مامانم میزنه استفاده نکردم دادم به اون

کرم های دستساز معمولا لایه برداری زیاد از حد میکنن باعث میشه فکر کنید پوستتون درمان شده ولی در اصل پوست نازک میشه به مرور زمان و وقتی قطع کنی برمیگرده منافذ و چربی پوست هم کنترل نمیکنه 

کلا طبق تجربه من و چیزی  که دکترا تجویز میکنن صابون اصلاااااا کرم (درمانی نه مراقبتی ) هم فقط با تجویز دکتر

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
2728
درسته مچکرم❣❣ واقعا لطف کردین🌹

خواهش گل

سلام عزیزم من پنج سال خرج پوستم کردم
آنقدر دکتر رفتم و پول خرج کردم لک صورتم نرفت
یا لیزر میرفتم جلسه ای چهارصد هزار
لک صورتم می‌رفت وقتی لیزر نمی‌رفتم برمیگشت
کرم معجزه شب هم زدم پوستم داغون شد.جوشهای بزرگی زدم که جاش چال شد.
تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639

2738

تا شماره یه خانم رو تو دیوار پیدا کردم که کرمهاش‌مورد تایید وزارت بهداشت بود تحت نظر دکترا بود خیلی عالی بود لک صورتمو با هزینه خیلی کم برد خداخیرش بده شمارش میذارم خیلی خانم خوب و منصفی هست دلش میسوزه ضمانت بازگشت کرم تا ده شب میده.لک صورتم رفته کک و مک رفته صورتم پنج درجه سفید شده
منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639

منم چون خیلی عذاب روحی  کشیدم بخاطر پوستک خیلی خرج کردم دوست دارم بگم اطلاع رسانی بشه به هر کسی اعتماد نکنید ولی این خانم من کارش دیدم معتبره اینم شمارش09026744639 از همدان ارسال میکنه