2733
2739
عنوان

روا شدن حاجت

228 بازدید | 24 پست

سلام خانومای گل. دعایی بلدین که گره از یه مشکلی باز کنه یا حاجتی رو روا کنه؟ مشکلم پول و ازدواج و بچه و اینجور مسائل نیس، خیلی ساده س تر از این حرفاس ولی یکی همش کارشکنی میکنه، خیلی ناراحتم  

110بار ذکر یاعلی

دو سال پیش افسردگی شدید گرفتم توام با وسواس فکری. میخواستم خودکشی کنم. پارسال درمانم رو شروع کردم و الان حالم خوبه. الان یه مدت هست که سر کار نمیرم و روزی چند دقیقه میام نی نی سایت و سعی میکنم تبادل نظرها رو بخونم و ازشون یاد بگیرم. اگر هم خودم در اون زمینه تجربه ای داشته باشم نظر میدم. قطعا تخصصی نیست😉ولی شاید گره ای از زندگی کسی رو باز کنه یا حداقل جور دیگه ای به مساله زندگیش نگاه کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

زیارت عاشورا و صلوات 

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
2740
مرسی عزیزم

حاجت گرفتی التماس دعا💓💓

❤💞بر چهره ی دلربای مهدیصلوات💞❤                       اللهم صل علی محمد وآل محمد                                           وعجل فرجهم                                                      
مرسی عزیزم. انقد ناراحتم بیماری عصبی گرفتم. به خدا کار پیچیده ای نیس. درخواست استعفا دادم، مگه طرف ق ...

ان شاالله حاجتت روابشه

بعضی وقتا خدا خیلی سخت حاجت ادمو میده دور سرش میچرخونه😖

من یه بار با رفتن سر مزار شهدا گمنام و نذر کردن بهشون حاجت گرفتم

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏