2733
2739
عنوان

پسرم تب داره بایدبیدار باشم خوابم گرفته

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 67 پست
کاش از این پدهای تب تهیه میکردی. یکی رو شکم یکی پیشونی میچسبونی سریع تب و میاره پایین. هم بچه اذیت ن ...

واقعا چی هست میشه بگی بخرم؟

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
پسرم اوریون گرفته تبش خیلییییی بالا میره هر هار ساعت استامینوفن میدم با این حال تبش بالاست خیلی خسته ...

ان شاءالله پایین می یاد شب سخته نمیشه خوابید ممکنه تب بالاتر بده منم تازه قطره دادم ولی می ترسم چشم رو هم بذارم نگران نباشید به سلامتی می گذره تب پسر من ۳۷ هست دو ماهشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واقعا چی هست میشه بگی بخرم؟

مارکهای مختلف داره. دارو خانه بگو پد تب بر . معمولا دارن. دیگه خیالت راحته تبش بالا نمیره 

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
2728
تبش بخاطر چیه 

خبر مرگم بردمش پارک انگار ویروس اوریون بوده پسرم گرفته ناله میکنه تو خواب جیگرم اتیش میگیره پسرم همش سه سالشه ولی دردی نبوده ک خدا بهش نداده باشه از نوزادیش همیشه دستای کوچیکش سوراخ سوراخ امپولوو سرم بوده بازم شکر.ولی این بار خیلی میترسم از عوارض اوریون.هیچیم نمیتونه بخوره درد داره اینم تبش

خوردم و دوشم گرفت ولی چون دو شبه بیدارم و امشبم برای حال پسرم خیلی گریه کردم چشمام خسته اس هی میوفته ...

کاش رفته بودی خونه مادرتی کسی ک کمکت میکرد.ی نفری خیلی سخته.من هروقت دخترم مریض میشه یا برای واکسناش میرفتم چندروز خونه مامانم

2740
چقدر خوب منم نمی دونستم از شما می شنوم

منم نمیدونستم والا. دو سه ماه پیش دکتر دخترم معرفی کرد. دخترم انقدر تب داشت که کل شب و پا شویه کردم . فرداش بردم دکتر این و تجویز کرد در کتار دارو. سریع تبش و آورد پایین . فقط موقع تعویض پد بیدار میشدم در حالی ک شب قبلش چشم رو هم نذاشتم

مبتلایم کرده ای، درمان نمیخواهم که عشق ❤ ؛ بی گمان شیرین ترین بیماریِ دوران ماست.../.
ان شاءالله پایین می یاد شب سخته نمیشه خوابید ممکنه تب بالاتر بده منم تازه قطره دادم ولی می ترسم چشم ...

تب اوریون خیلی شدیده مثل کوره اتیش میسوزه شربت میدم نیم ساعت اول ک تاثیر نکرده بعد یکم گرم میشه و یک ساعت مونده به دوز بعدی باز داغ داغ میشه خدایا چه کار کنم عمر منو بگیر خوبش کن تنهام خیلی میترسم

خبر مرگم بردمش پارک انگار ویروس اوریون بوده پسرم گرفته ناله میکنه تو خواب جیگرم اتیش میگیره پسرم همش ...

عزیرم ۶ ۷ روز میکشه تا بهتر بشه. دکتر بردی دیگه ؟

کاش رفته بودی خونه مادرتی کسی ک کمکت میکرد.ی نفری خیلی سخته.من هروقت دخترم مریض میشه یا برای واکسناش ...

من کسیو ندارم متاسفانه دارم ولی در عین حال ندارم همیشه تنها بودم اینه ک سختمه

عزیرم ۶ ۷ روز میکشه تا بهتر بشه. دکتر بردی دیگه ؟

اره امروز بردم گفت چهار روز دیگه خوب میشه ولی نت نوشته دوهفته😢

2706